Mes naudojame slapukus, kad turėtumėte geriausią interneto patirtį. Naudojantis mūsų svetaine sutinkate naudoti mūsų slapukus pagal mūsų slapukų politiką.

 


Weleda atstovas
Kruzas Nordic Cosmetics Distribution

Lakūnų g. 30
LT-09130 Vilnius
Lithuania


Sertifikatai ir etiketės

• natūralios ir ekologiškos sudedamosios medžiagos;

• tvarus gamybos procesas;

• aplinką tausojanti praktika;

• nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų ar dažiklių;

• nėra silikoninės alyvos ir sudedamųjų medžiagų iš naftos chemijos produktų;

• neišbandoma su gyvūnais;

• galutinės priemonės arba sudedamosios augalų medžiagos neapšvitinamos.

 

Kiekvieną priemonę patikrina nepriklausomos sertifikavimo įmonės, o pelno nesiekianti organizacija „NaTrue“ prižiūri kriterijų kokybę. Pirmosios „NaTrue“ etikete pažymėtos „Weleda“ priemonės rinką pasiekė 2009 m. pavasarį.

 

 

„NaTrue“ ir „Weleda“

Mūsų „NaTrue“ sertifikuotos priemonės yra 100 % natūralios. Mes siekiame naudoti tik švariausių laukinių augalų ir biodinamiškai arba ekologiškai išaugintų augalų sudedamąsias medžiagas.

 

„NaTrue“ sertifikavimo schemą, skirtą natūralioms odos priežiūros priemonėms reglamentuoti ir apsaugoti, sukūrė Tarptautinė natūralios ir ekologiškos kosmetikos asociacija.

 

„NaTrue“ sertifikavimas suskirstytas į tris etapus. Norint pasiekti pirmąjį etapą, reikia įrodyti, kad visos sudedamosios medžiagos yra natūralios kilmės ir apdorotos tik švelniu ir tvariu būdu. Kiti du etapai pasitelkiami siekiant įvertinti, kokią priemonės dalį sudaro sudedamosios medžiagos iš sertifikuotų ekologiškų žemės ūkyje užaugintų augalų. Aukštesnio lygio sertifikavimas garantuoja, kad priemonėse bus daugiau ekologiškų medžiagų. Ir galima tik įsivaizduoti, kaip sunku pasiekti aukščiausią lygį. Taip padaryta sąmoningai, kad įmonės nuolat siektų gerinti savo produktus.

 

Skirtingi vertinimo kriterijai skirtingi produktams

Kiekvieno tipo priemonė vertinama skirtingai, nes, pavyzdžiui, odos losjonas negali būti vertinamas pagal tuos pačius kriterijus kaip šampūnas nei atsižvelgiant į sudedamąsias medžiagas, nei į gamybos procesą. „NaTrue“ kontrolė yra nepriklausoma, organizacija nesiekia pelno, o visus vertinimo kriterijus ir informaciją skelbia viešai. Svarbiausias „NaTrue“ principas – skaidrumas, nes ji dirba mums.

 

Sudėtyje nėra

„NaTrue“ ir „Weleda“ sieja daug bendrų tikslų: mes siekiame skatinti natūralią odos priežiūrą ir laikomės aukštų kokybės standartų, pagrindinį dėmesį skirdami natūralioms ir ekologiškoms sudedamosioms medžiagomis bei rūpestingam jų apdorojimui. Mes norime, kad jūs žinotumėte, kodėl galite pasitikėti mumis ir mūsų priemonėmis. Be to, „NaTrue“ didelę reikšmę teikia aplinką tausojantiems gamybos procesams. Nė vienoje „Weleda“ priemonėje nėra sudedamųjų dalių iš naftos, sintetinių cheminių medžiagų, konservantų, kvapiųjų medžiagų, GMO, jos niekada nėra bandomos su gyvūnais.

Oficiali „NaTrue“ interneto svetainė

Mūsų natūralios kosmetikos etiketė „Tinka veganams“ pirmiausia susijusi su sudedamosiomis medžiagomis: šiose priemonėse nėra medaus, bičių vaško ar kitų gyvūninių produktų.