Informacija apie puslapyje naudojamus slapukus

lentelėje nurodyta informacija apie puslapyje naudojamus slapukus. 

 

Slapuko pavadinimas

Duomenų tvarkymo tikslas

Galiojimo laikas 

CUSTOMER_UUID Konakart.

Konakart slapukas. Skirtas duombazėje išsaugoti unigalų vartotojo ID (UUID). Taip pat vartotojo vardą, vartotojo nustaymus bei lokalizaciją. 

Išlieka iki seanso pabaigos
JSESSIONID Tomcat.

Tomcat sesijos slapukas. Skirtas įdentifikuoti naudojamą naršyklę.

Išlieka iki seanso pabaigos
__utma Google analytics.

„Google Analytics“ slapukas. Šis slapukas paprastai įrašomas į naršyklę pirmą kartą apsilankius mūsų svetainėje per tą žiniatinklio naršyklę. Jei slapuką naršyklės operatorius (-ė) pašalino ir po to naudodamasis (-i) naršykle apsilanko mūsų svetainėje, įrašomas naujas „__utma“ slapukas su skirtingu unikaliu ID kodu. Daugeliu atvejų šis slapukas naudojamas nustatyti unikalius mūsų svetainės lankytojus ir peržiūrint kiekvieną puslapį yra atnaujinamas. Be to, šis slapukas suteikiamas su unikaliu ID kodu, kurį „Google Analytics“ naudoja kaip papildomą saugumo priemonę slapuko galiojimui ir pasiekiamumui užtikrinti. 

2 metus išliekantis slapukas
__utmb Google analytics.

„Google Analytics“ slapukas. Šis slapukas naudojamas naudotojo seansui svetainėje sukurti ir tęsti. kai naudotojas peržiūri puslapį svetainėje, „Google Analytics“ kodas bando šį slapuką atnaujinti. Jei jis slapuko neranda, įrašomas naujas ir sukuriamas naujas seansas. Kas kartą naudotojui apsilankius skirtingame svetainės puslapyje, šis slapukas atnaujinamas ir galioja 30 minučių, taip tęsdamas vieną seansą tol, kol naudotojo aktyvumas tęsiasi 30 minučių intervalais. Šio slapuko galiojimas baigiasi, kai naudotojas svetainės puslapyje padaro ilgesnę nei 30 minučių pauzę. Galite keisti numatytąją naudotojo seanso trukmę „_setSessionCookieTimeout()“ metodu. Jo galiojimas baigiasi praėjus 30 minučių nuo nustatymo arba atnaujinimo. 

30 min. išliekantis slapukas
__utmc Google analytics.

„Google Analytics“ slapukas. Šio slapuko „ga.js“ sekimo kodas nebenaudoja seanso būsenai nustatyti. Anksčiau šis slapukas kartu su „__utmb“ slapuku nustatydavo, ar naudotojui reikia sukurti naują seansą, ar ne. Dėl atgalinio suderinamumo su svetainėmis, kurios vis dar naudoja „urchin.js“ sekimo kodą šis slapukas toliau bus įrašomas, o jo galiojimo laikas baigsis, kai naudotojas išjungs naršyklę. Tačiau jei derinate svetainės sekimą ir naudojate „ga.js“ sekimo kodą, neturėtumėte šio slapuko egzistavimo interpretuoti kaip susijusio su nauju ar pasibaigusiu seanso. 

Išlieka iki seanso pabaigos
__utmz Google analytics.

Google Analytics“ slapukas. Šis slapukas išsaugo naudotojo svetainei pasiekti naudojamą kreipimosi tipą: tiesioginį metodą, nuorodą, svetainės paiešką arba kampaniją, pavyzdžiui, reklamą arba elektroninio pašto nuorodą. Jis naudojamas paieškos variklio srautui, reklamos kampanijoms ir puslapių naršymui jūsų svetainėje apskaičiuoti. Šis slapukas atnaujinamas kas kartą peržiūrėjus puslapį jūsų svetainėje. Jo galiojimas baigiasi praėjus 6 mėnesiams nuo nustatymo arba atnaujinimo. 

6 mėn. išliekantis slapukas
_ga Google analytics.

"Google Analytics" slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. 

2 metus išliekantis slapukas
_gat_UA-57093936-10 Google analytics.

"Google Analytics" slapukas. Naudojamas sumažinti užklausų greitį - apriboti duomenų rinkimą  didelio srauto tinklapiuose. 

10 min išliekantis
_visitor Hippo:

Hippo: Vienintelė informacija laikoma šiame slapuke yra vartotojo ID. Unikalus vartotojo ID (UUID) kuriame nesaugoma jokia kita informacija apart unikalaus numerio skirto atskirti vieną lankytoją nuo kito.  Daugiau informacijos rasite www.onehippo.org

2 metus išliekantis slapukas
_weleda_accepted_cookie Weleda.

Weleda: Šiame slapuke laikoma informacija apie varototjo sutikimą (Taip/ Ne) su slapukų politika. 

5 dienas išliekantis slapukas