„Skin Food“ – atskleista grožio paslaptis!

„Weleda Skin Food“ yra puiki, visiškai natūrali ir multifunkcinė kosmetika, būtina jūsų atostogoms pajūryje, turistinėms iškyloms ir šventėms. Pamaitinkite ir pagirdykite po maudynių išsausėjusią odą. Grąžinkite švelnumą suskirdusiai pėdų odai. Nuraminkite saulėje nusvilusią pečių odą. O lūpas – apsaugokite, kad nesausėtų nuo kondicionierių oro skrydžio metu lėktuve. Tai jūsų gelbėtoja vasarą.

Nauja kosmetikos linija „Skin Food“ apgaubė jus visą nuo galvos iki kojų pirštukų.

Originalios „Skin Food“ priemonės – po vieną parduodama kas 23 sekundės...

Jeigu į negyvenamą salą galėtumėte pasiimti tik vieną daiktą, tai būtų maža žalia stebuklinga tūbelė. „Skin Food“ yra universali sausos, sudiržusios veido, alkūnių, rankų ir pėdų odos gelbėtoja – kad ir kas nutiktų jūsų odai, leiskite „Skin Food“ viską atitaisyti. Švelnių trispalvių našlaičių, medetkų ir ramunėlių ekstraktų kompozicija su riebiais, sodriais aliejais ir bičių vašku – „Skin Food“ su malonumu grąžina jūsų odą į geriausią būseną.

Kremas „Skin Food Light“

Keičiasi metų laikai, keičiasi ir jūsų odos priežiūros ritualas. Naujas maitinamasis kremas yra lengvesnė savo pirmtako versija, tačiau jis turi lygiai tokį pat energingą visos augalų puokštės aromatą, kuris sužadina jūsų jausmus, o pats kremas pagirdo jūsų odą didele porcija drėgmės. Kreminės konsistencijos priemonė greitai įsigeria į odą. Jos sudėtyje esantis saulėgrąžų aliejus, lanolinas ir bičių vaškas maitina odą, o sviestmedžių aliejus giliai drėkina. Puikiai tinka šiltiems mėnesiams, galite naudoti ir kartu su kitomis jūsų mėgstamomis „Weleda“ priemonėmis. Kremas nepaprastai lengvas ir malonus – jūsų oda prašys jo kasdien!

Lūpų balzamas „Skin Food Lip Balm“

Pamaitintos, švelnios kaip bučinys lūpos madingos visais metų laikais. Naujas lūpų balzamas – tai puikus augalinis kompleksas jūsų lūpoms. Gausiai pamaitinama ir sudrėkinama net sausiausia lūpų oda – tai ypač svarbu šaltu sezonu. Maitinamasis bičių vaško, trispalvių našlaičių, ramunėlių ir medetkų derinys ramina ir minkština lūpų odą, jos tampa nuostabiai glotnios – jūsų lūpos jums padėkos.

Kūno sviestas „Skin Food Body Butter“

Skirtas toms akimirkoms, kai po vonios ar dušo norėsite skirti laiko tik sau. Lengvas sviestas apgaubia kūną ir lengvai įsigeria į odą, ji tampa glotni ir pamaitinta. Sviestas, sukurtas pasitelkiant saulėgrąžų sėklų ir sviestmedžių aliejų alchemiją, užtikrina visapusišką drėkinimą. Idealiai tinka visais metų laikais. Jūsų oda džiaugsis prabangiu spindesiu ir būdama intensyviai sudrėkinta mėgausis puikiu pojūčiu.

Kokie augalai panaudoti linijos priemonėse?

Ekologiškas rozmarinų ekstraktas:

naudojamas daugelyje „Weleda“ produktų. Suteikia odai gyvybingumo, turi stimuliuojamąjį ir šildomąjį poveikį, gerina apytaką.

Ekologiškas trispalvių našlaičių ekstraktas:

turi raminamųjų ir gydomųjų ypatybių, jau daug metų tradiciškai naudojamas suskirdusiai, sudiržusiai odai puoselėti.

Ekologiškos medetkos:

tradicinėje medicinoje medetkos naudojamas įvairiais tikslais ir turi stiprų gydomąjį poveikį, nors pačios medetkos, kaip augalas, yra neatsparios drėgmės trūkumui ir pertekliui.

Ekologiškas ramunėlių ekstraktas:

labai švelnus ir raminantis, idealiai tinka gležnai ir jautriai odai. Kartu su medetkomis dažnai naudojamas priemonėse, skirtose gležnos odos priežiūrai.

Maitinamasis kūno kremas SKIN FOOD

Natūrali drėkinamoji priemonė sausai, šiurkščiai viso kūno odai.

Kremas SKIN FOOD LIGHT

Svarbiausia natūrali drėkinamoji priemonė sausai, šiurkščiai viso kūno odai.
Skin Food Body Butter

Kūno sviestas SKIN FOOD

Sausai ir labai sausai odai

Lūpų balzamas SKIN FOOD

Drėkinamoji priemonė lūpoms.

Vienas kremas - šeši sprendimai

1. Papildantis kremas išsausėjusioms rankoms, alkūnėms, keliams ir kulnams

2. Puiki veido kaukė

3. Palengvina odelių priežiūrą

4. Galima naudoti kaip makiažo gruntą

5. Atgaivina pavargusią odą

6. Paryškina skruostikaulius