Weleda "Skin Food" – tai užkulisių grožio paslaptis!

Weleda "Skin Food" tai puikus, visiškai natūralus daugiafunkcinis kompeksas skirtas bet kokioms tavo atostogoms: slidinėjant ar paplūdimyje, stovyklaujant ar festivaliuose. Atgaivina išsausėjusią odą po plaukimo, sušvelnina šiurkščias pėdas, nuramina įkaitusius pečius po šiek tiek per daug saulės ir apsaugo lūpas nuo džiūvimo. Taip, tai tavo gelbėtojas bet kokioje situacijoje!

DABAR "Skin Food" naujienos padengia odą nuo viršaus iki pirštų galiukų!

Originalusis "Skin food" - parduodamas kas 23 sekundes...

Jeigu būtų tik vienas daiktas, kurį galite pasiimti su savimi į negyvenamą salą, net neabejokite -tai maža, žalia, magiška tūbelė. "Skin Food" yra universalus gelbėtojas esant sausai, šerpetojančiai veido odai, antakių, rankų ir pėdų sritims – bet kur, kur jūsų oda bent kiek išsausėjusi leiskite "Skin Food" visa tai sugrąžinti! Švelniosios trispalvės našlaitės ekstraktai, medetkos ir ramunėlės, turtingas ir tirštas aliejų ir bičių vaško pagrindas,- Skin Food myli tavo odą, taip kaip gali geriausiai.

"Skin Food" Light

Taip, kaip keičiasi metų laikai, tavo oda turi rutiną. Tai naujas lengvesnės sudėties maitinamasis kremas nei originalusis, tačiau lygiai taip pat išlaiko tokias pačias gyvibingumo, vaistažolių aromatų savybes, kurie sustiprina pojūčius ir taip pat pamaitina tavo odą puikiu drėgmės kiekiu. Tiršta, kreminė formulė greitai susigeria į odą maitinamuoju saulėgrąžų sėklų aliejaus , lanolino, bičių vaško ir sviestmedžio sviesto pagrindu, kad giliai drėkintų odą. Puikiai tinka vėsiems mėnesiams arba netgi sluoksniuoti su kitais Weleda produktais. Jis toks lengvas, tavo oda trokšta jo kasdien! JAU GREITAI!

"Skin Food" lūpų balzamas

Pamaitintos ir norimos bučiuoti lūpos visada madingos. Šis naujas lūpų balzamas yra puikių praturtintų augalais mišinys tavo lūpoms. Jis intensyviai maitina ir drėkina net ir labiausiai išsausėjusiais lūpas – ypač šaltuoju metų laiku. Maitinantis mišinys susideda iš bičių vaško, našlaičių, ramunėlių ir medetkų, kad nuramintų ir suminkštintų lūpas iki tobulo lygumo ir dailumo, - tavo lūpos tau padėkos. JAU GREITAI!

Kūno sviestas "Skin food"

Kada savarankiška priežiūra po vonios ar dušo procedūrų reikalinga, šis lengvos konsistencijos sviestas tiesiog tirpsta ant odos, palikdamas odą tolygią ir pamaitintą. Puikiai tinka viso kūno drėkinimui, nes sviestas suformuotas remiantis saulėgrąžų sėklų aliejaus ir sviestmedžio sviesto alchemija. Puikiai tinka visiems metų laikams, tavo oda spinduliuos prabanga, gausiu augalų švytėjimu ir jausis intensyviai sudrėkinta. JAU GREITAI!

Kokie augalai yra "Skin Food" linijos sudėtyje?

Rosemary

Ekologiškas rozmarinų ekstraktas

Naudojamas daugelyje WELEDA produktų. Žinomas dėl atgaivinančių, stimuliuojančių ir šildančių savybių, gerinantis cirkuliaciją.

Viola tricoloris flower

Ekologiškas našlaičių ekstraktas

Žinomas dėl raminančių ir gydomųjų savybių ir turi ilgametes tradicijas prižiūrint šiurkščią, linkusią įtrūkimams odą.

Ekologiškos medetkos

Turi ilgą naudojimo sąrašą tradicinėje medicinoje ir išskirtines savybes drėgmei išlaikyti.

Ekologiškų ramunėlių ekstraktas

Turi švelninančių ir rainančių savybių, kurios idealiai tinka gležnai ir jautriai odai. Dažnai naudojamas kartu su medetkomis jautrios odos priežiūrai.

Svarbiausia natūrali drėkinamoji priemonė sausai, šiurkščiai viso kūno odai.

Vienas kremas - šeši sprendimai

1. Papildantis kremas išsausėjusioms rankoms, alkūnėms, keliams ir kulnams

2. Puiki veido kaukė

3. Palengvina odelių priežiūrą

4. Galima naudoti kaip makiažo gruntą

5. Atgaivina pavargusią odą

6. Paryškina skruostikaulius