Aktyvus gyvenimas - laimingas gyvenimas

Atsipalaiduokite ir patirkite, kaip sportas padeda suartėti su savimi

Ar kiekvienas kūnas sveikas?

Niekas taip nesujungia proto, kūno ir dvasios, kaip sveika mankšta. Kiekvienam tinka skirtingas tempas, bet mus visus sieja energija, švytėjimas ir gera nuotaika, kuriuos pajuntame po aktyvios veiklos. Daug atliktų mokslinių tyrimų atskleidžia, kodėl sportas naudingas: stiprinama širdis, kraujotaka, išvalomi toksinai ir kvėpuojama gaiviu oru. Sportuodami taip pat galime pajusti, kaip gerėja nuotaika, gyvenimas atrodo puikus, o gyvybingas, išmankštintas ir švytintis kūnas pasirengęs pelnytam poilsiui.

Kvėpuokite, susikaupkite, siekite rezultatų!

Bene paprasčiausia mankšta – eiti į lauką ir bėgti. Štai 6 patarimai, kaip mėgautis bėgimu dar labiau.

Džiaukitės bėgimu

Du ratai – jokio variklio

Jei norite stiprinti širdį ir plaučius, bet nepageidaujate didelės apkrovos, imkitės dviračio ir mėgaukitės lėtesniu keliavimo tempu.

Sėskite ant dviračio

Visi eikite

Kad ir kokia jūsų savijauta būtų iš pradžių, pradėjus judėti skruostai nurausta ir užlieja jausmas, kad gyventi gera.

Aktyvus gyvenimas – laimingas gyvenimas

Prieš sportuodami apšilkite raumenis

Sportiniai masažai skirti ne tik aukščiausios klasės sportininkams. Štai keletas idėjų, kaip padėti sau „sutarti“ su raumenimis.

Paruoškite raumenis

Saugo ir malšina raumenų skausmus ir sumušimus

Arnikų žiedynuose randama apie 150 vaistinių veikliųjų medžiagų. Tarp jų yra tokių vertingų ir veiksmingų medžiagų kaip flavonoidai, karotinoidai, seskviterpeniniai laktonai ir eteriniai aliejai. Atitinkamas silicio kiekis suteikia arnikoms struktūrinių ir formavimosi galių, padedančių regeneruoti audinius patyrus uždarą traumą, pavyzdžiui, atsiradus mėlynių, patinimų ar sumušimų.

Plačiau

Surinkta iš natūralios gamtos

Šviežiai perdirbtų arnikų daugiausia gauname iš Vokietijos partnerių įmonių, auginančių šiuos augalus ekologiškai, o džiovintų arnikų žiedų – iš sertifikuotų natūralioje Rumunijos gamtoje surinktų partijų. Kartu su Rumunijos Karpatų kalnuose dirbančiais partneriais „Weleda“ pirmauja tvariai tiekdama vaistinius augalus iš natūralios gamtos. 

Sužinokite daugiau

Savo sporto krepšyje turėkite dušo želę „Weleda“ su arnikomis

Sportuojantiesiems skirti „Weleda“ gaminiai su arnikomis didina sporto teikiamą naudą. Gaivi, kelianti nuotaiką dušo želė nuprausia nešvarumus ir lipnumą, bet leidžia išsaugoti sporto suteiktą švytėjimą. Sunkiai dirbantiems raumenims skirtas masažo aliejus su arnikomis švelnina, sušildo ir atpalaiduoja po krūvio. Tapkite geriausiais sporto draugais su „Weleda“ ir išlikite žvalūs visą dieną.

 

 

Arnika Sport-Duschgel

Sportuojantiesiems skirta dušo želė su arnikomis

Lengva ir skaidri želė suteikia gaivos pojūtį.

Masažo aliejus su arnikomis

Raumenis šildantis masažo aliejus su arnikų ekstraktu.