Kokybė

Įmonei „Weleda“ kokybė nėra tik madingas terminas. Mums pavadinimas „Weleda“ asocijuojasi su holistine kokybe nuo pat žaliavų iki produkto ir mūsų pirkėjų naudojimo būdais.

Kokybė nuo pradžių iki pabaigos

Natūrali „Weleda“ kosmetika ir vaistiniai preparatai gaminami rūpestingai ir paisant išskirtinės kokybės – nuo pat žaliavų įsigijimo iki gamybos, išpilstymo ir gatavų produktų pristatymo.

Įsipareigojimas užtikrinti kokybę

Auganti kultūra

Medicininių augalų sodai visada buvo pagrindinė "Weleda" verslo dalis nuo pat įkūrimo 1921 m. Sužinokite daugiau apie mūsų sodus visame pasaulyje.

"Weleda" sodai

Prieš pjaunant pasėk

Maždaug trys ketvirtadaliai mūsų naudojamų augalinių sudedamųjų medžiagų gaunami iš ekologinių arba biodinaminių ūkių ir sertifikuotų laukinių augalų rinkimo plotų. Žinoma, kad mes negalime užauginti visų augalų patys.

Tiekimas

Nuo ingridientų iki produktų

Nesvarbu, ar tai būtų distiliavimas, išgavimas ar ypatybių gerinimas, tik švelniai ir tinkamai apdorojamos gamtinės žaliavos tampa tinkamos žmogaus poreikiams patenkinti.

Produkcija

NATRUE

Natūrali kosmetika nevisada yra natūrali kosmetika. NATRUE - primas tarptautiniu mastu atpažįstamas kokybės ženklas, pardavinėjantis organinę, natūralią kosmetiką.

Sertifikatai ir etiketės

Gyvenimo patirtis

Gamindami natūralią kosmetiką ir farmacines priemones sukaupėme daugiau nei 90 metų patirties. Vadovaudamasi šūkiu „Gamtos ir žmogaus harmonija“ „Weleda“ yra įsipareigojusi elgtis su gamta atsakingai ir rūpestingai. Todėl aukštą mūsų žaliavų kokybę ir tinkamumą naudoti užtikrina jų biodinaminis auginimas mūsų pačių vaistažolių soduose, sertifikuotas gamtinių išteklių rinkimas laukinėje gamtoje arba glaudus bendradarbiavimas su ilgalaikiais rangovais.

 

  • Be žaliavų kokybės, daug dėmesio skiriame tvariai ir socialiai atsakingai prekybai, dažniau vadinamai sąžininga prekyba. Tai taikoma visai gamybos grandinei.
  • Mes sistemingai vengiame sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir „natūralioms medžiagoms prilygstančių“ konservantų. Priemonėms aromatizuoti naudojame tik natūralius eterinius aliejus.
  • Socialinė, žaliavinė ir aplinkosauginė, terapinė ir vartotojui tinkama kokybė kiekviename žingsnyje – tai svarbiausi dalykai, kuriais galima apibrėžti visą „Weleda“ kokybės esmę.