Apsirūpinimas žaliavomis

Nuo pat 1921 m. „Weleda“ siekia palaikyti, gerinti žmonių sveikatą ir padėti jiems išgyti. Aukščiausi kokybės standartai neatsiejami nuo rūpestingo gamtinių išteklių naudojimo. Maždaug trys ketvirtadaliai mūsų naudojamų augalinių sudedamųjų medžiagų gaunami iš ekologinių arba biodinaminių ūkių ir sertifikuotų laukinių augalų rinkimo plotų.

Mūsų gamtinių žaliavų šaltiniai įvairūs. Dauguma jų, daugiau nei 200 rūšių, užauginama mūsų pačių vaistažolių soduose. Tačiau, be mūsų įmonės sklypuose auginamų augalų ir laukinėje gamtoje surenkamo augalų derliaus, nemažai žaliavų atkeliauja iš tiekėjų, su kuriais palaikome ilgalaikius partnerystės ryšius. Daug įvairių svarbių sudedamųjų medžiagų gauname iš stambių ir smulkių ūkių, kooperatyvų, ūkininkavimo projektų ir pasaulinės prekybos vietų.

Ilgalaikis bendradarbiavimas ir socialinė atsakomybė kokybei užtikrinti

Puikų „Weleda“ ir visų mūsų partnerių bendradarbiavimą užtikrina sąžiningos kainos ir ilgalaikės sutartys. Mūsų socialinės kokybės standartai, labiau žinomi kaip sąžininga prekyba, yra susiję su visa vertės grandine, kurią sudaro ir mūsų tiekėjai. Mes dirbame tik su tais tiekėjais, kurie atsižvelgia į socialinius standartus ir darbuotojų darbo sąlygas. Be to, mūsų ilgalaikių projektų partneriai darbuotojams turi mokėti tinkamą atlyginimą, prisidėti gerinant moterų padėtį ir derinant laiką, skiriamą šeimai ir darbui. Šie partneriški santykiai dažnai vystomi bendradarbiaujant su vyriausybės plėtros organizacijomis, universitetais ir pasaulinėmis aplinkosaugos organizacijomis.

Etiškos ir ekologiškos prekybos sąjunga

Nuo 2011 m. spalio „Weleda“ tapo visateise Etiškos ir ekologiškos prekybos sąjungos (UEBT) nare. Ši 2007 m. Paryžiuje įkurta pelno nesiekianti organizacija rūpinasi, kad būtų vadovaujamasi visame pasaulyje pripažįstamu tvarumą skatinančių pirkimų ir išteklių panaudojimo standartu, atsižvelgiant į biologinę įvairovę ir sąžiningą pajamų paskirstymą.

UEBT

Žinoma, nebrangiai apsirūpindami žaliavomis už konkurencingą kainą ir pernelyg dažnai nedalyvaujant tarpininkams mes pasikliaujame savo ryšiais, tačiau esame įsitikinę, kad ilgalaikį ir pasitikėjimu grįstą abipusį bendradarbiavimą padeda vystyti sąžiningas užmokestis. Toks bendradarbiavimas turi ir naudingą šalutinį poveikį – abi pusės tampa mažiau pažeidžiamos dėl spekuliacinių veiksmų rinkoje. Puoselėjant pasitikėjimu pagrįstą partnerystę galima kurti aukščiausios kokybės medžiagas, mokytis vieniems iš kitų ir turėti abipusės naudos iš stabilių kainų, nuolatinės kokybės ir praktinės patirties.

Dar įdomesnės temos

Auginamos kultūros

Apsilankykite ir susipažinkite su „Weleda“ vaistinių augalų sodais visame pasaulyje, kuriuose augalai auginami kosmetikos ir vaistų sudedamosioms dalims gaminti.

"Weleda" sodai

Nuo žaliavos iki produkto

Nesvarbu, ar tai būtų distiliavimas, išgavimas ar ypatybių gerinimas, tik švelniai ir tinkamai apdorojamos gamtinės žaliavos tampa tinkamos žmogaus poreikiams patenkinti.

Gamyba

NATRUE sertifikavimas

Natural cosmetics are not always natural cosmetics. NATRUE is the first internationally recognised quality seal for organic and natural cosmetics creating clarity in the label ‘jungle’.

Sertifikatai ir ženklinimas

Kokybė nuo pradžios iki pabaigos

Griežtais kriterijais pagrįsta natūrali „Weleda“ kosmetika garantuoja kokybę nuo pat žaliavų šaltinio iki gatavų produktų. Sužinokite daugiau.

Kokybės užtikrinimas