Gamyba

Gamtos jėgų pritaikymas žmogaus poreikiams

Nesvarbu, ar tai būtų distiliavimas, išgavimas ar ypatybių gerinimas, tik švelniai ir tinkamai apdorojamos gamtinės žaliavos tampa tinkamos žmogaus poreikiams patenkinti. Laimei, „Weleda“ yra sukaupusi daug patirties ir žino, kaip pasitelkti sveikatinamąsias ir raminamąsias gamtos galias.

Natūralu ir efektyvu

Mes gaminame apie 1 tūkst. natūralių medžiagų, naudojamų ruošiant kosmetikos priemones ir vaistinius preparatus. Tačiau to, kad jos natūralios, mums nepakanka – norime, kad mūsų sudedamosios medžiagos būtų ir veiksmingos. Jos turi veikti išvien su žmogaus organizmo gebėjimu išgyti, atkurti gerą savijautą ir palaikyti vidinį ir išorinį žmogaus spinduliavimą. Siekdami, kad mūsų sudedamosios medžiagos išlaikytų prigimtinę galią, greitai nuėmę augalų derlių jį kuo mažiau apdorojame, o proceso metu kruopščiai prižiūrime. Kurį gamybos būdą naudoti kiekvienu konkrečiu atveju, lemia „Weleda“ farmacijos žinios ir patirtis.

 

Pirmiausia visiems gaminamiems skysčiams suteikiame jėgos tam tikru švelniu rankos judesiu juos suplakdami (įsivaizduokite, kad laikote stiklainį, ir lengvai pakratykite jį ore darydami aštuoniukę). Kaitindami ir maišydami galimą pašalinių energijos šaltinių poveikį visada sumažiname iki minimumo, kartu įvertinę „Wi-Fi“ ir elektromagnetinę spinduliuotę, kuri jautriose perdirbimo procesų zonose visiškai sumažinama ir kruopščiai tikrinama.

Antroposofinės medicinos gamybos būdai

Be to, antroposofinėje medicinoje svarbus ir ryšys tarp metalo bei planetų galių, tarp mikrovisatos ir makrovisatos. Taigi laiką, skiriamą ypatybėms gerinti, renkamės pagal kalendorių, pavyzdžiui, ypatybių gerinimas sidabru niekada neatliekamas per mėnulio delčią. Tam mes naudojame distiliuotą vandenį, jis, mūsų nuomone, atjaunina ir savo ypatybėmis yra panašus į lietaus vandenį.

Taip pat tvirtai tikime, kad grožis skirtas visiems gamtos tvariniams, todėl, kaip, beje, ir mūsų tiekėjai, savo odos priežiūros priemonių ar jų sudedamųjų dalių neišbandome su gyvūnais.

Gamybos procesai

Vykstant šiluminiams procesams, pavyzdžiui, distiliavimui, vertingi eteriniai aliejai, tokie kaip levandų žiedų, gaunami naudojant vandens garus. Taip gautos natūralios kvapiosios medžiagos naudojamos įvairioms „Weleda“ kosmetikos priemonėms aromatizuoti. Dar vienas svarbus „Weleda“ atliekamas procesas – maceravimas. Šio proceso metu šviežiai nupjautos medetkos susmulkinamos ir sumaišomos su spiritu ir vandeniu. Po dviejų savaičių šis mišinys išspaudžiamas ir filtruojamas: gaunama medetkų tinktūra, vertingas augalinis ekstraktas.

Visiems šiems procesams ir apdorojimo etapams būdingas vienas bendras bruožas – jie sukuria tiltą tarp natūralios sudedamosios medžiagos būvio ir žmonių. Todėl, pasitelkus natūralias maitinamąsias ir sveikatinamąsias sudedamosios medžiagos ypatybes, žmonėms tampa prieinama tai, kas auga gamtoje.

Sertifikuota GAMTOS

Dėl šių tvarių gamybos metodų ir rūpestingo gamtos išteklių naudojimo „Weleda“ užsitarnavo „NaTrue“ sertifikatą. Tai tarptautinė pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas – siūlyti griežtus ir išsamius sertifikavimo standartus bei teikti rekomendacijas ir garantijas vartotojams visame pasaulyje. Didžiuojamės būdami vieni iš „NaTrue“ įkūrėjų.

Dar įdomesnės temos

Kokybė nuo pradžios iki pabaigos

Natūrali „Weleda“ kosmetika ir vaistiniai preparatai gaminami rūpestingai ir paisant išskirtinės kokybės – nuo pat žaliavų įsigijimo iki gamybos, išpilstymo ir gatavų produktų pristatymo.

Įsipareigojimas užtikrinti kokybę

Auganti kultūra

Nuo pat „Weleda“ įkūrimo 1921 m. esminė jos verslo kultūros dalis buvo vaistinių augalų sodai. Sužinokite daugiau apie mūsų sodus visame pasaulyje.

"Weleda" sodai

Prieš pjaunant pasėk

Maždaug trys ketvirtadaliai mūsų naudojamų augalinių sudedamųjų medžiagų gaunami iš ekologinių arba biodinaminių ūkių ir sertifikuotų laukinių augalų rinkimo plotų.

Tiekimas

NATRUE

„NaTrue“ yra pirmasis tarptautiniu mastu pripažintas ekologiškos ir natūralios kosmetikos kokybės garantas, padedantis nepasiklysti etikečių džiunglėse.

Sertifikatai ir etiketės