Kokybės užtikrinimas

Natūrali „Weleda“ kosmetika ir vaistiniai preparatai gaminami rūpestingai ir paisant išskirtinės kokybės – nuo pat žaliavų įsigijimo iki gamybos, išpilstymo ir gatavų produktų pristatymo. Mūsų kokybė grindžiama griežtais kriterijais, atsižvelgiant į daugybę rekomendacijų, susijusių su tvariu produkto kūrimu, žaliavomis, kilmės šalimi, gamyba, priedais, aromatizavimu, eksperimentais su gyvūnais, pakuotėmis ir kitais aspektais.

Įsipareigojimas užtikrinti kokybę

Natūralios žaliavos, skirtos „Weleda“ priemonėms, apdorojamos tokiais specialiai parinktais ir švelniais būdais, kad jose esančios medžiagos ir veikliosios sudedamosios dalys galėtų atskleisti visą savo poveikį. Holistinis, išsamus žmogaus prigimties, vienodai sudarytos iš kūno, sielos ir dvasios, supratimas antroposofijoje verčia išsamiau domėtis, kaip medžiagos susijusios vienos su kitomis. Būtent todėl gamindami pagerinome labai aktyviai ir smarkiai veikiančių, o naudojant nepaprasto komforto suteikiančių priemonių kokybę. Mums svarbiausia savo klientams ir pacientams pasiūlyti geriausią kokybę ir patenkinti jų poreikius. Esame įsitikinę, kad tik kruopščiai atrinktos ir perdirbtos gamtinės medžiagos gali padėti daugybei subtiliai subalansuotų žmogaus organizmo funkcijų.

Sudėtyje nėra sintetinių dažiklių ar kvėpiklių, konservantų ar genetiškai modifikuotų ingredientų, silikonų, parafino, naftos produktų ar sintetinių riebalų.

Užtikriname kokybę kiekviename procese

 Kita svarbi kokybės užtikrinimo dalis – nuolatinis mokslinių tyrimo metodų tobulinimas. Nei sudarant mūsų kosmetikos priemonių sudėtį, nei jas gaminant niekada nenaudojami sintetiniai dažikliai, kvapai, konservantai, genetiškai modifikuoti organizmai, silikonai, parafinas, kiti naftos produktai ir sintetiniai riebalai. Naudojame žaliavas iš sertifikuotų ekologinių arba biodinaminių ūkių ir kontroliuojamų laukinių augalų rinkimo vietų. Ir priemonių gamybos, ir tobulinimo etapais draudžiami bandymai su gyvūnais, be to, savo priemones aromatizuojame tik natūraliais eteriniais aliejais. „Weleda“ priemonės pagamintos taip, kad joms nereikėtų jokių sintetinių arba „natūralioms medžiagoms prilygstančių“ konservantų.

 

„Weleda“ šūkis „Gamtos ir žmogaus harmonija“ – svarbiausias mūsų principas visoje natūralios kosmetikos ir medicinos priemonių gamybos grandinėje. Tiekimo ir pakavimo medžiagos bei gatavi produktai privalo atitikti daugybę reikalavimų, įskaitant atitikties reglamentavimo, GGP (gerosios gamybos praktikos), farmakopėjos ir atitinkamų nacionalinės teisės aktų, taikomų gamybos ir pardavimo šalims, reikalavimus. Ypatingą dėmesį skiriame žaliavų ypatybių, ekologinei ir socialinei prekybos proceso kokybei.

 

Dar įdomesnės temos

Auginamos kultūros

Apsilankykite ir susipažinkite su „Weleda“ vaistinių augalų sodais visame pasaulyje, kuriuose augalai auginami kosmetikos ir vaistų sudedamosioms dalims gaminti.

Mūsų sodai

Nuo žaliavų iki galutinio produkto

Nesvarbu, ar tai būtų distiliavimas, išgavimas ar ypatybių gerinimas, tik švelniai ir tinkamai apdorojamos gamtinės žaliavos tampa tinkamos žmogaus poreikiams patenkinti.

Gamyba

Ką pasėsi - tą ir pjausi

Sudedamosios „Weleda“ augalinės medžiagos pirmiausia tiekiamos iš ekologinių ir biodinaminių ūkių arba sertifikuotų laukinių augalų rinkimo vietų. Skaitykite daugiau.

Apsirūpinimas žaliavomis

NATRUE sertifikavimas ir daugiau

Tai tarptautinė pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas – siūlyti griežtus ir išsamius sertifikavimo standartus bei teikti rekomendacijas ir garantijas vartotojams visame pasaulyje. Didžiuojamės būdami vieni iš „NaTrue“ įkūrėjų.

Sertifikatai ir ženklinimas