Citrinos

Gaivinančios ir žvalinančios citrinos atgaivina ir pakelia nuotaiką

Vitamino C šaltinis

Visiems žinoma, kad šie rūgštūs vaisiai tiesiog kupini vitamino C. Citrinų sultys dažnai naudojamos kaip naminė sveikatinamoji priemonė nuo peršalimų, nes išsiskiria gynybines organizmo reakcijas skatinančiu poveikiu. Karšta arbata su citrinos griežinėliu ir medumi gaivina ir suteikia naujų jėgų, o kuo labiau prinokusios citrinos, tuo stipresnis jų vaisių rūgšties sutraukiamasis, skaidrinamasis ir gaivinamasis poveikis, suteikiantis naujos energijos ir iš vidaus, ir iš išorės.

Žadina malonius jausmus

Jų kvapas – puikiai jaučiamas. Jis žadina mūsų pojūčius, suteikia skaidrumo ir lengvumo – gaivus citrinų kvapas yra toks pat žvalinantis, kaip ir jų ryški spalva. Visi citrinų augalai yra persisunkę intensyviais eteriniais aliejais. Nuostabiai kvepia ne tik jų maži balti žiedeliai, bet ir vertingi eteriniai aliejai, esantys žievelėje, minkštime ir net ovalo formos lapuose.

 

 

Citrinmedžiai yra kupini gyvybingumo – visžaliai, vidutinio dydžio medžiai yra vieninteliai, žydintys ir kartu vedantys vaisius beveik visus metus. Per vienerius metus vienas medis gali sunokinti iki 1 000 kg citrinų. Ištisus šimtmečius citrinos išlaikė didelį derlių duodančių augalų vardą. Kilę iš Šiaurės Indijos, citrinmedžiai jau viduramžiais paplito po visą pasaulį. Šiandien jie auginami nuo Kinijos iki Ispanijos, geriausiai veša derlingose, gausiai saulės apšviestose žemėse. Ir tikrai nemėgsta šalčio – termometras turėtų rodyti bent 15–30 °C. Geromis sąlygomis augantys citrinmedžiai gali sulaukti įspūdingų šimto metų.

Žvalinantys aliejai kūnui ir protui

Būtent todėl savo priemonėse ir naudojame gausiai trykštančią citrinų energiją. Eteriniai šių augalų aliejai ir grynos natūralios vaisių sultys yra svarbūs komponentai, naudojami farmaciniams produktams ir asmens higienos reikmenims gaminti. Savo kūno priežiūros priemonių su citrusiniais vaisiais asortimente naudojame tik biodinamiškai užaugintas citrinas iš „Samalita“ kooperatyvo Sicilijoje, kur citrinos auginamos jau ne vieną dešimtmetį. Čia išaugintose citrinose – ypač didelis cukraus, rūgšties ir vitaminų kiekis. Mūsų citrinose esantys vertingi eteriniai aliejai puoselėja ir rūpinasi ne tik oda, bet ir protu – jų intensyvus aromatas pažadina dvasią ir pakelia nuotaiką visai ateinančiai dienai.

Citrus Pflegelotion

Kūno pienelis su citrusiniais vaisiais

Vėsinanti, gaivi, kūno odą drėkinanti priemonė kiekvienam.
24 Stunden Deo Spray Citrus

Purškiamasis dezodorantas su citrusiniais vaisiais

Visiškai natūralus gaivumas nemaloniems kūno kvapams malšinti.
Citrus Erfrischungsdusche

Kreminis prausiklis su citrusiniais vaisiais

Gaivus kreminis prausiklis ryte padeda pabusti ir jaustis žvaliai.

Kūno aliejus su citrusiniais vaisiais

Gaivus aliejus, puoselėjantis odą ir suteikiantis žvalios nuotaikos.
Citrus Hand- und Nagelcreme

Rankų ir nagų kremas su citrusiniais vaisiais

Intensyvi sausos rankų odos ir trapių nagų priežiūra.