Migdolai

Suteikia odai apsaugą ir atkuria natūralų jos grožį

Šventė akims

Išskirtinė baltų ir rožinių žiedų jūra – taip atrodo kasmetinis migdolų medžių žydėjimas – tikras džiaugsmas akims. Šiuos gracingus medžius, vedančius vertingus vaisius, žmonės augina daugiau nei 4000 metų. Ypač gerai jie auga Viduržemio jūros pakrantėje, Kalifornijoje, taip pat Rytų ir Centrinėje Azijoje. Migdolų vaisių prigimtį rodo darnus jų išorės ir vidaus santykis – sveikas, nuo visko apsaugantis lukštas, dengiantis tvirtą branduolį, kuriame gausu aliejaus ir maistinių medžiagų.

Almond flower in blossom - Weleda

Sveikų ingredientų gausa

Migdoluose gausu mineralų ir vitaminų. Juose yra nesočiųjų riebalų rūgščių, aukštos kokybės baltymų, be to, jie žavi puikiu skoniu. Todėl nenuostabu, kad odos priežiūros srityje migdolai ypač vertinami. Šiais laikais didžiausias mūsų jutimo organas oda susiduria su įvairiausiais išmėginimais, pavyzdžiui, aplinkos poveikiu, stresu, nesubalansuota mityba. Dėl to ji gali tapti jautri, sausa ir sudirgusi. Migdolų aliejus – vienas vertingiausių odos priežiūros aliejų, padedantis nuraminti sudirgusią odą ir apgaubiantis ją apsauginiu sluoksniu. Kadangi migdolų aliejaus struktūra panaši į išorinių odos lipidų sluoksnių struktūrą, oda puikiai gali absorbuoti jo sudedamąsias dalis. Labai didelis nesočiųjų riebalų rūgščių kiekis ne tik sveikas širdžiai ir smegenims, bet ir stiprina hidrolipidinę odos mantiją ir apsaugo nuo vandens praradimo. Migdoluose esantis vitaminas E yra puikiai žinomas antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais ir taip stabdantis odos senėjimo procesą. Puikiai saugo sudirgusią odą – ji atgaivinama ir vėl tampa natūraliai graži.

Raminamasis ir valomasis pienelis su migdolais

Išskirtinai švelnus valiklis be kvapiųjų medžiagų, skirtas jautriai odai.

Raminamoji veido emulsija su migdolais

Lengvas, bekvapis drėkiklis, skirtas jautriai ir mišriai odai apsaugoti.

Jautriai odai skirtas kreminis kūno prausiklis su migdolais

Jautriai odai skirtas kreminis kūno prausiklis su migdolais itin švelniai valo ir puoselėja odą.

Jautriai kūno odai skirtas pienelis su migdolais

Ypač lengvos sudėties priemonė, sukurta naudojant tik keletą kruopščiai atrinktų sudedamųjų medžiagų, nuramina sudirgti linkusią odą ir švelniai ja rūpinasi.

Raminamasis veido kremas su migdolais

Sodrus ir bekvapis kremas su migdolų aliejumi, skirtas jautrios ir sausos odos priežiūrai dieną ir naktį.

Jautriai rankų odai skirtas kremas su migdolais

Lengvos sudėties priemonė, raminanti lengvai sudirgti linkusią odą ir suteikianti jautriai rankų odai ilgalaikės drėgmės.