Rožės

Ypatinga neprijaukinto grožio harmonija

Gėlių karalienė, meilės ambasadorė, grožio ir tyrumo simbolis

Visais laikais jokia kita gėlė mūsų taip nežavėjo kaip rožė

Todėl nenuostabu, kad rožės tarp gėlių puikuojasi beveik legendine padėtimi – net senovės babiloniečiai augino rožes, o iš jų žiedlapių gamino aromatingus tepalus. Senovės Kinijoje rožės buvo specialiai auginamos terasiniuose žemės sklypuose, nes kinai žinojo apie jų regeneruojamąsias ypatybes. Imperatoriaus Karolio Didžiojo valdymo laikotarpiu žmonės rožių žiedlapius naudojo gerklei skalauti ir sveikatinamosioms vonioms ruošti, o vertingo rožių aliejaus distiliavimas greičiausiai buvo išrastas Persijoje. Eterinis aliejus buvo labai vertinamas, nes jo išgavimas buvo (ir yra) labai brangus. Norint pagaminti vieną litrą rožių aliejaus reikia trijų milijonų žiedų. Šiandien galima suskaičiuoti daug įvairių kvapų rožių veislių. Laukinių rožių yra maždaug 150 rūšių, iš jų beveik du trečdaliai – iš Azijos.

Jose slypi grožio ir stiprybės pusiausvyra

Wild rose blossoms on a branch

Tokios pat reikšmingos ir vidinės rožių ypatybės, ypač stipriai atsispindinčios laukinių rūšių augaluose. Laukinėse rožėse puikiai dera švelnumas ir tvirtumas, poreikiai ir prisitaikymas. Auginamų rožių gyvybingumas ir harmonija išreiškiami nepaprastu grožiu ir žavingu aromatu. O laukinės rožės savo gyvybines jėgas kaupia viduje ir išsiugdo vidinį gyvybingumą. Šiomis ypatybėmis išsiskiria ir viena iš rūšių – erškėčiai (rosa mosqueta), iš jų sėklų spaudžiamas vertingasis aliejus.

Muskusinės rožės sėklų aliejus lygina odą

Gausiais dygliais laukinės rožės tarsi save drausmina, slopindamos impulsus, skatinančius augti į išorę. Taip susiformuoja vidinė pusiausvyra. Ši harmonija matyti laukinių rožių vaisiuose – erškėčiai ypač apgaubia savo sėklas.

 

Mūsų odos sveikatai naudinga rožių galia išlaikyti pusiausvyrą. Pagrindinis erškėčių (rosa mosqueta) aliejus ramina ir švelnina odą, o damaskinių rožių kvapas harmonizuoja nuotaiką. Savo kūno ir veido odos priežiūros priemonių linijoje su laukinėmis rožėmis mes naudojame laukinių rožių rūšį, vadinamą erškėčiais (rosa mosqueta), ir jų raudonus vaisius. Erškėčių (rosa mosqueta) sėklų aliejus – vienas efektyviausių odą lyginančių aliejų. Ypač peržengus 30 metų slenkstį, kai odai palaipsniui reikia vis daugiau dėmesio, ji tampa sausesnė. Tam puikiai tiks mūsų odos priežiūros priemonių su laukinėmis rožėmis asortimentas.

Emulsija nuo raukšlių su laukinėmis rožėmis

Lengvas drėkiklis, raminantis ir saugantis odą, kai jums per trisdešimt.

Dieninis kremas nuo raukšlių su laukinėmis rožėmis

Veiksminga odos priežiūra, kai jums per trisdešimt, sauganti odą nuo pirmųjų senėjimo požymių.

Kūno pienelis su laukinėmis rožėmis

Lengvas gėlių kvapo pienelis suteikia švelnumo normaliai ir sausai odai.

Kreminis prausiklis su laukinėmis rožėmis

Kreminis prausiklis yra švelnus, subtilaus rožių aromato.

Paakių kremas nuo raukšlių su laukinėmis rožėmis

Švelni, bekvapė priežiūra gležnai paakių odai, kai jums per trisdešimt.

Naktinis kremas nuo raukšlių su laukinėmis rožėmis

Sodrus naktinis maitinamasis ir raminamasis veido kremas

Kūno aliejus su laukinėmis rožėmis

Intensyvus odos drėkinimas tauriuoju rožių aliejumi.