Šaltalankiai

Daug galių turinčios ir gyvybingumą stiprinančios uogos

Atkakliai įsikibę į akmeningą dirvožemį storomis šaknimis, įsiskverbiančiomis į nederlingą žemę, šaltalankiai sugeba puikiai išgyventi ir vešėti, nes yra visiškai nereiklūs. Per visą augimo ciklą šaltalankiai geba suderinti gajumą ir gyvybinę jėgą. Tai matyti ir iš šaknų sistemos, išsiskleidusios net 12 m spinduliu. Jie gali vešėti skurdžiame, beveik priešiškame, akytame dirvožemyje be jokių ypatingų maistingųjų medžiagų ir lengvai susidoroti su tokiomis sudėtingomis augimo sąlygomis.

Atsparumas – akivaizdžiausias šaltalankių požymis. Ryškiose jų uogose išskirtinai daug vitamino C ir B12 (kobalamino), kuris ypač svarbus vegetarams. Ypač šaltuoju ir tamsiuoju metų laiku mūsų imuninei sistemai labai naudingos saulės šviesos kupinos uogos, padedančios suaktyvinti lengvai natūralius biologinius vitaminus įsisavinančio organizmo savireguliaciją. Taip padidinamas bendras energijos lygis ir sustiprinama imuninė sistema.

Saulės draugai

Be to, šaltalankiai puikiai tinka grožiui puoselėti. Vertingas aliejus iš sėklų ir minkštimo apsaugo odą ir stiprina jos barjerinę funkciją. Didelis linolio, linoleno ir palmitolio rūgšties bei vitamino E kiekis ramina odos uždegimus. Dėl karotenoidų, suteikiančių šaltalankių aliejui raudonai oranžinę spalvą, ir ypatingo augalų ryšio su saulės šviesa, šiluma ir oru šaltalankiai ypač tinka odai nuo saulės spindulių keliamos žalos apsaugoti arba jau saulės nudegintai odai gydyti. Jis apsaugo odą nuo išsausėjimo ir palaiko sveiką energijų sąveiką odoje. Savo odos priežiūros priemonių su šaltalankiais asortimentu mes pagerbiame šį universalų energijos ir gyvybingumo talentą.

Sanddorn Vitalisierungsdusche

Kreminis prausiklis su šaltalankiais

Gaivus, jėgų suteikiantis kreminis prausiklis.
Sanddorn Pflegelotion

Kūno pienelis su šaltalankiais

Sodri, intensyvi priežiūros priemonė sausai odai. Lengvai įsigeria į odą ir tinka naudoti kasdien.
Sanddorn Pflege-Öl

Kūno aliejus su šaltalankiais

Aliejus užtikrina prabangų išpuoselėtos odos pojūtį.
Sanddorn Express Handcreme

Rankų kremas su šaltalankiais

Lengvas, greitai į odą įsigeriantis kasdienio naudojimo rankų kremas.