Mūsų vertybės

Septyni pagrindiniai „Weleda“ principai

„Weleda“ yra unikali organizacija – ekonomiškai klestinti, geranoriška ir atsakingai žiūrinti į mūsų planetos, aplinkos bei žmonių gerovę. Šis mūsų vaidmuo išaugo iš septynių pagrindinių principų. Mes jų laikomės patys, jie yra privalomi visiems su mumis dirbantiems žmonėms, be to, jais neabejotinai paremti mūsų darbo metodai. Šiais principais ir norėtume pasidalyti su jumis, kad suprastumėte, kas mes esame ir kodėl dirbame būtent taip.

1. Sąžiningas elgesys su klientais, partneriais ir tiekėjais

„Weleda“ pabrėžia, kad skaidrumas ir sąžininga komunikacija suformuoja patikimo ir efektyvaus bendradarbiavimo pagrindą. Tai „Weleda“ verslo santykių visame pasaulyje pamatas, lemiantis ilgalaikius, patikimus ryšius su klientais, tiekėjais ir tinklo partneriais.

2. Vadovų ir darbuotojų ryšiai, paremti partnerystės principais

„Weleda“ darbuotojai dalijasi savo gebėjimais su įmone, todėl yra itin vertinami kaip darbo profesionalai. Jie susipažįsta su veiklos procesais ir struktūromis bei prisiima atsakomybę už tai, ką daro. Todėl jie gali dalyvauti vertinant ir priimant sprendimus pagal savo atsakomybės sritį. Visų mūsų darbuotojų atsidavimas – naujovių šaltinis verslo plėtrai.

3. Kokybės gerinimas

„Weleda“ priemonėms gaminti naudojamos gamtinės žaliavos apdorojamos taikant diferencijuotus, jautrius darbo procesus, kad medžiagos ir veikliosios sudedamosios dalys galėtų visapusiškai atskleisti savo poveikį. Antroposofine filosofija paremtas holistinis požiūris į žmogų, sudarytą iš kūno, sielos ir dvasios vienovės, ir Žemės, kaip gyvo organizmo, sujungto su Visata, suvokimas padeda geriau pažinti gamtines medžiagas ir jų veikimo pobūdį bei geriau suvokti kokybę.

 

Žmonės gali pasinaudoti dideliu ir visapusišku sukurtų priemonių veiksmingumu ir mėgautis itin gera savijauta. Mūsų vykdoma mokslinių tyrimo metodų plėtra ir toliau padeda geriau suprasti šią neatsiejamą kokybę.

4. Gamtos ir dvasinių mokslų derinimas vykdant mokslinius tyrimus ir plėtrą

„Weleda“ nuomone, svarbiausia – žmonės. Būtent dėl žmonių kartu su savo partneriais tobuliname ir tiriame naujoviškus produktus ir gydymo metodus. Tai darome derindami gamtos ir humanitarinius mokslus. Ši veikla padeda „Weleda“ skinti kelią naujausioms holistinio ligos, sveikatos ir priežiūros suvokimo perspektyvoms.

5. Aukšti aplinkos apsaugos standartai

Žemės ištekliai yra riboti. Žmonių ir gamtos labui juos reikia saugoti. Mes į šią atsakomybę žiūrime rimtai, todėl nustatome aukštus aplinkos apsaugos standartus. Aplinkos tvarumas mums reiškia rūpinimąsi gamtos ištekliais ir jų išsaugojimą.

6. Etiška ir vertę kurianti verslo praktika

Visą gyvavimo laiką siekėme verslo tikslų, paremtų pagrindine mūsų įmonės idėja: asmeniniu žmonių tobulėjimu, individualia sveikatos priežiūra, gerinimu ir atkūrimu, geros žmonių fizinės savijautos ir subalansuoto gyvenimo būdo poreikio patenkinimu.

 

Tokia mūsų įmonės filosofija lemia „Weleda“ verslo kryptį ir visada bus visų mūsų veiksmų švyturiu ir varomąja jėga. Nustatant „Weleda“ priemonių ir paslaugų kainas atsižvelgiama ne tik į nuosavo kapitalo bazės stiprinimą, bet ir į deramus klientų, tiekėjų ir investuotojų interesus. Kiek gali, „Weleda“ dalyvauja kultūrinėse iniciatyvose, suteikiančiose žmonėms daugiau galių.

7. Kultūrinė įvairovė kaip įkvepianti jėga

„Weleda“ įmonių grupei atstovaujama daugelyje pasaulio šalių ir rinkų. Tai padeda sukurti kultūrinę įvairovę, kuri, jaučiame, mus įkvepia ir yra veiksminga. Istoriškai susiklostė taip, kad „Weleda“ išsivystė iš atskirų verslo iniciatyvų. Jos buvo sujungtos į įmonių grupę su bendra valdymo sistema. Direktorių valdyba ir „Weleda“ įmonių grupės vadovybė vadovauja įmonei, siekdamos, kad visos grupės plėtra būtų vykdoma sėkmingai. Visai „Weleda“ įmonių grupei privalomi vienodi etikos ir kokybės standartai, verslo, rinkos, funkcinės strategijos ir politika.

Dar įdomesnės temos

„Weleda“ – antroposofijos įkvėpta įmonė

Viskas prasidėjo nuo ligoninės ir vaistų gamybos laboratorijos.

Mūsų paveldas

„Weleda“ šiandien

Tai kas prasidėjo mažoje pašiurėje Šveicarijoje dabar tapo didele tarptautine kompanija su 2000 darbuotojų 50-yje šalių.

Daugiau apie Weleda šiandien