„Weleda“ šiandien

"Weleda" Prancūzija, Huningue

„Weleda“ – natūralios holistinės kosmetikos ir antroposofinių vaistų, padedančių gydyti žmones, puoselėjančių gerą savijautą ir gyvybingumą, pradininkė ir pasaulyje pirmaujanti gamintoja.

Trys pagrindinės vietos, kuriose įsikūrusi „Weleda“, yra netoli vienos kitų: mūsų būstinė Šveicarijos mieste Arlesheime yra vos už kelių kilometrų nuo kitos „Weleda“ įmonės vietos Hiuninge, Prancūzijoje. Gamybos vieta Švabijos Gmiunde netoli Štutgarto yra už 250 km į šiaurės rytus, Vokietijoje. Šiose trijose vietose perdirbama dauguma iš 1 tūkst. natūralių, tvariai gaminamų žaliavų, skirtų „Weleda“ produktams. Taip pat čia pagaminama daugiau nei 100 natūralios kosmetikos priemonių, 10 dietinių produktų ir apie 2 500 vaistinių preparatų.

Aukšti standartai, aukšta kokybė

Gaminant produktus vadovaujamasi ir aukščiausiais kokybės standartais, ir skrupulingo išteklių naudojimo principu. Apie 78 proc. žaliavų gauname iš ekologinių arba biodinaminių ūkių ir kontroliuojamų laukinių augalų rinkimo vietų. Visų produktų pagrindą sudaro vien natūralios medžiagos – dirbtiniai konservantai ir dažikliai nenaudojami. „Weleda“ išsiskiria puikia verslo reputacija dėl kokybės, atsakingumo ir tvarios verslo plėtros.

Kompanijos struktūra

Įmonė „Weleda“ turi 19 pagrindinių akcininkų, joje dirba apie 2 tūkst. žmonių visame pasaulyje. Apie 40 proc. „Weleda AG“ kapitalo ir apie 80 proc. balsavimo teisių priklauso dviem pagrindiniams akcininkams – Visuotinei antroposofų draugijai (AAG, Dornachas, Šveicarija) ir Arlesheimo klinikai (KA, Arlesheimas, Šveicarija), buvusiai „Ita Wegman Klinik AG“. Likusios vardinės akcijos ir akcijų sertifikatai be balso teisės cirkuliuoja laisvai. Akcininkų registre gali būti registruojami tik AAG nariai. Kalbant apie prekybos vietas, „Weleda“ galima rasti daugiau nei 50 pasaulio šalių visuose žemynuose.

Tvarūs nuo pat pradžių

Nuo pat įmonės įsikūrimo 1921 m. „Weleda“ socialiniu, aplinkos apsaugos ir ekonominiu požiūriu atsakingai veikė visose verslo srityse (nuoroda į puslapius, susijusius su tvarumu) – nuo žaliavų įsigijimo iki kosmetikos ir vaistinių preparatų gamybos, pakavimo ir platinimo. Taip pat „Weleda“ augina vaistinius augalus ir eksploatuoja savo tinktūrų gamybos įmonę, kurioje toliau apdorojamos žaliavos: distiliuojamos, ekstrahuojamos arba sužadinamos vidinės jų jėgos. Nors kai kurie mūsų darbo metodai laikui bėgant keitėsi, visada išlikome ištikimi sau, savo steigėjams ir vertybėms. Nuo pat įsikūrimo pradžios veikėme pagal tuos pačius principus socialiniu, aplinkosaugos ir ekonominiu požiūriu. Tvirtai tikime, kad būtent nuoseklumas keičia pasaulį ir daro jį geresnį.

Dar įdomesnės temos

Tvirtas įsipareigojimas

Tradicijos ir inovacijos yra vienodai svarbios Weledai. Jos yra pagrindas mūsų ilgalaikiams įsipareigojimams - socialiniui, aplinkos ir ekonominiui tvarumui.

Weleda tvarumas

Stiprios vertybės

Iki pat šių dienų Weleda išlieka ištikima savo įkurėjų dvasiniams principams, kurių poveikis rezonuoja visoje įmonėje.

Daugiau apie mūsų palikimą