Mūsų paveldas

Po daugiau nei 90 metų gyvavimo metų, "Weleda" vizija išlieka šiuolaikine.

Iki pat šios dienos „Weleda“ lieka ištikima dvasiniams savo steigėjų principams, kurių tvirtai laikosi. Jų įtaka jaučiama visoje mūsų įmonėje.

1921 m. įmonę „Weleda“ įsteigė austrų filosofas ir gamtos tyrinėtojas Rudolfas Steineris, olandų gydytoja Ita Wegman bei vokiečių chemikas ir farmacininkas iš Miuncheno Oskaras Schmiedelis. Įmonė ir jos dabartinė veikla ir toliau vykdoma remiantis šia disciplina, antroposofija, filosofine ideologija ir aukštomis vertybėmis.

Kaip tai prasidėjo

Viskas prasidėjo nuo ligoninės ir vaistų gamybos laboratorijos.

Nuo 1921 metų

Vyras su vizija

„Weleda“ filosofijos pradininkas ir dvasinis įkūrėjas.

Rudolfas Steineris

Ji teorija pavertė praktika

Įžvalgi moteris, turėjusi tvirtą medicininio gydymo reformos viziją.

Ita Wegmann

35 metus jis dirbo „Weleda“ direktoriumi

Savimi pasitikintis žmogus, inicijavęs antroposofinių vaistų ir kosmetikos gamybą.

Oskaras Schmiedelis

Kompanija, remiantis antroposofija: "žmogaus išmintimi"

Antroposofija – tai dvasinis pasaulio suvokimas, kurio ištakos – Europoje. Ji šiuo metu yra paplitusi visame pasaulyje. Šį pavadinimą, reiškiantį „žmogaus išmintį“, sugalvojo ir suformulavo „Weleda“ įkūrėjas Rudolfas Steineris. Kitaip nei įprasta kai kuriuose šiandieniniuose akademiniuose ir universitetiniuose sluoksniuose, R. Steinerio vartojamas terminas yra susijęs su dvasinės srities tyrinėjimu remiantis moksline ir dvasine patirtimi ir būtent tam jis paskyrė visą savo veiklą. R. Steinerio antroposofijos atspirties taškas – tikslus mokslinis mąstymas ir tokie pat tikslūs tyrimo metodai, kurie iš pradžių apsiribojo materialiu pasauliu, o vėliau moksliniu pagrindu išsiplėtė iki dvasinio.

Šiuolaikinė kompanija

Mes, kaip įmonė, šias vertybes įdiegėme visose savo veiklos srityse – biodinamiškai ūkininkaudami, sąžiningai elgdamiesi su darbuotojais ir suinteresuotosiomis šalimis, vykdydami tvarius gamybos procesus bei kurdami kosmetikos ir vaistinius preparatus. Mes ir toliau plečiame savo veiklą daugelyje šalių padedami atsidavusių žmonių, vertinančių mūsų moralę, ir dabar esame pasaulyje pirmaujanti holistinės, natūralios, ekologiškos kosmetikos ir antroposofiniam gydymui skirtų vaistų gamintoja.

Atraskite daugiau

Pasaulinis tyrimo metodas

Antroposofiją kartu su bendraminčiais kolegomis sukūrė filosofas ir gamtos mokslininkas R. Steineris. Ši tyrimo metodika padarė įtaką kitoms disciplinoms, įskaitant švietimą, architektūrą, meną ir mediciną, o jos įtaka iki šiol kasdien matoma įmonėje „Weleda“.

Antroposofija

Kas mes esame

1921 m. įsikūrusi kaip farmacinė laboratorija su savo vaistinių augalų sodu, šiandien mūsų įmonė – pasaulyje pirmaujanti natūralios holistinės kosmetikos ir vaistinių preparatų, skirtų antroposofinei terapijai, gamintoja.

Plačiau