Vidinis švytėjimas

„Weleda“ misija – aktyviai puoselėti jūsų grožį stimuliuojant ir įkvepiant kūną, protą ir dvasią. Norėdami pasiekti šį tikslą, mes suvokiame savo naudojamo dirvožemio, auginamų gėlių ir kuriamų partnerystės ryšių, kuriais gerbiama žmogaus dvasia ir gamtos pasaulis, grožį. Ir, be abejo, mes matome jūsų grožį.

Tavo asmeninis grožis

Mes tai pasiekiame naudodamiesi biodinaminio ūkininkavimo metodais ir kurdami partneriškus sąžiningos prekybos ryšius, stengdamiesi, kad pasauliui būtų daromas kuo palankesnis poveikis. Žinoma, tai susiję ir su mūsų autentiškomis priemonėmis. Jos veikia kūną jį puoselėdamos, sveikatindamos ir atskleisdamos vidinę pusiausvyrą ir spindesį. Mes tvirtai tikime, kad kiekvieno žmogaus sveikatą ir grožį galima palaikyti remiantis gamtos išmintimi, sujungiant gerąsias natūralių sudedamųjų medžiagų ypatybes ir taip sustiprinant pačios odos galias. Kruopščiai parinkti svarbiausi augalai mūsų odos priežiūros priemonėms suteikia ypatingą charakterį, nes esame įsitikinę, kad gamtoje ir žmonių organizmuose vykstantys gyvybiniai procesai yra tarpusavyje susiję. Dirbdami pagal holistinius metodus tikimės, kad kiekvienas iš mūsų įgis gebėjimą puoselėti vidinį grožį ir švytėjimą pasaulyje.

Vidinis grožis

Tūkstančius metų žmonės troško rūpintis savo kūnu, siekdami, kad jų oda būtų glotni, o plaukai blizgėtų. Iš visų žmonijos gyvavimo epochų iki mūsų atkeliavo daugybė grožio ritualų: nuo maudymosi švariame vandenyje ar karštuose vandens garuose ir šveitimosi moliu ar šepetėliais iki įsitrynimų losjonais ir aliejais. Kai kurie iš jų, pavyzdžiui, garsiosios Kleopatros pieno vonios, gerai žinomi ir šiandien. Laikantis įprastos higienos paprastai svarbiausia suteikti odai tik tai, ko jai trūksta, tačiau mes vadovaujamės holistiniu požiūriu. Mūsų nuomone, kūno priežiūra naudinga ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Be to, prižiūrint kūną turi būti palaikoma ir kūno, proto bei sielos pusiausvyra.

Atraskite daugiau

Gamtos geriausi

Naturalūs produktai gerai svijautai ar gyvybiškumui, pritaikyti kiekvienam asmeniškai.

Natūrali kosmetika

Gyvenimas nuolat keičiasi

Mes norime, kad mūsų klientai jaustūsi ir atrodytų gerai, skatindami grožį kiekviename gyvenimo etape.

Gyvenimo sezonai