Tvarumas

„Weleda“ vienodai svarbios ir tradicijos, ir naujovės. Jos yra mūsų ilgalaikio įsipareigojimo trims aplinkos, socialinio ir ekonominio tvarumo sritims pagrindas.

„Weleda“ atsidavimas tvarumo sričiai

Remiantis prognozėmis, kad iki 2050 m. pasaulio gyventojų skaičius padidės nuo 7 iki 9 milijardų, auga senkančių gamtos išteklių poreikis. Vadovaudamiesi „Weleda“ įkūrėjo Rudolfo Steinerio antroposofinėmis idėjomis, turime padaryti viską, kad šiandien užtikrintume tinkamą kiekvieno žmogaus gyvenimą nepakenkdami ateities kartų poreikiams.

Siekdama šio tikslo mūsų įmonė „Weleda“ saugo ir gerbia aplinką ir jos biologinę įvairovę, sąžiningai elgiasi su darbuotojais, partneriais ir bendruomenėmis bei tinkamai su jais atsiskaito, vysto etišką, vertę kuriančią, o ne ją mažinančią ekonomiką. Žinios, kurias įgijome daugiau kaip 90 metų vykdydami visiškai tvarų verslą, padeda mūsų prekių ženklui ir produktams tapti unikaliems.

Etiškas elgesys

Kaip socialiai orientuota kompanija, mes daug dėmesio skiriame saugumui, asmeniniam tobulėjimui bei darbuotojų, tiekėjų, partnerių sveikatai.

Socialinis tvarumas

Atsakomybių laikymasis

Mūsų įsipareigojimas aplinkai svyruoja tarp biologinės įvairovės klausimų, natūralių medžiagų panaudojimo, tvarių pakuočių kūrimo.

Aplinkos tvarumas

Tvarus verslas

Tvari ekonomika yra ta, kurioje žemės ištekliai nėra naudojami greičiau, nei gamta juos atnaujina. Pelningumas yra klestinčios ekosistemos ir bendruomenės produktas.

Ekonominis tvarumas

Produktai įkvėpti gamtos

Atkuriamoji plaukų kaukė su avižomis

Natūrali stiprinamoji kaukė sausiems, pažeistiems plaukams.

Atkuriamasis šampūnas su avižomis

Švelniai plauna, suteikia natūralaus glotnumo.

Atkuriamasis kondicionierius su avižomis

Drėkinamasis kondicionierius su ekologiškų avižų ekstraktu sausiems, pažeistiems plaukams.

Maitinamasis šampūnas su soromis

Visiškai natūrali priemonė plaukų švarai ir spindesiui palaikyti.

Stiprinamasis plaukų tonikas su rozmarinais

Tonikas su natūraliais ekstraktais padeda stiprinti plaukus.

Maitinamasis plaukų aliejus

Natūralus aliejus grąžina spindesį sausiems plaukams.