dantų šepetėlis vonioje

Natūrali dantų ir burnos priežiūra iš Weleda

Suprantama, kad burnos ir dantų priežiūra būtų tinkama, ji turi atlikti daug funkcijų:

neleisti formuotis ėduoniui, dantų apnašoms, saugoti nuo dantų akmenų, intensyviai ir tausojamai valyti, taip pat palaikyti sveiką visos burnos mikrofloros pusiausvyrą. Visa tai „Weleda“ burnos priežiūros priemonės daro nuostabiai.

Didelis pranašumas: gaminant „Weleda“ dantų ir burnos priežiūros produktus naudojamos tik švarios natūralios medžiagos - mineralinės valomosios dalelės užtikrina, kad valymas būtų švelnus ir kruopštus. Natūralūs eteriniai aliejai suteikia ilgai išliekančią gaivą. Visi „Weleda“ dantų ir burnos priežiūrai skirti produktai yra be paviršinio aktyvumo medžiagų, sintetinių kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų bei konservantų, tokių kaip cukraus pakaitalai. Palaiko natūralią burnos mikrofloros pusiausvyrą. 

Visi „Weleda“ burnos ir dantų priežiūrai skirti produktai yra be vandenyje tirpių fluoridų (bet natūraliai gali turėti vandenyje netirpių fluoridų). Atsiradus fluoro trūkumo simptomams, jis gali būti skiriamas kaip terapinė priemonė, tačiau tai reikia aptarti su gydytoju.

„Weleda“ dantų pastos neleidžia formuotis dantų apnašoms ir saugo nuo dantų akmenų bei ėduonies.

„Weleda“ tai:

  • 100 % sertifikuota natūrali kosmetika
  • Daugiau nei 80 % naudojamų medžiagų* – iš biologinių žaliavų
  • Medžiagos išgaunamos su pagarba žmogui, augalijos ir gyvūnijos pasauliui

Sertifikuotos medžiagos

calendula extract

Natūrali sveikų dantų apsauga

Unikali dantų pasta be fluorido su jūros druska ir švelniais mineraliniais valikliais.
75 ml
Unikalus natūralių augalų ekstraktų derinys jautrių dantų priežiūrai.
75 ml
Dantų pasta su natūraliais augaliniais ekstraktais ir mineralais, be pipirmėčių.
75 ml

Dantų pasta su druska ir tirpiomis natrio karbonato valomosiomis dalelėmis apsaugo nuo ėduonies – neutralizuoja žalingas rūgštis ir neleidžia naujai formuotis dantų akmenims. Nuostabūs druskos kristalai reguliuoja seilėtekį ir taip prisideda prie fiziologinio savaiminio išsivalymo. Maloniai spragsintį ir lengvai sūrų dantų pastos skonį vainikuoja stimuliuojantis pipirmėčių aliejus, užtikrinantis, kad gaivos pojūtis išliktų ilgai.

Švelnus dantų gelis su vaistažolių ekstraktais ir žvirgždo pagrindo valomosiomis dalelėmis kruopščiai ir tausojamai valo dantis, nepažeidžia dantų emalio. Specialiai jautrioms dantenoms pritaikyti vaistažolių ekstraktai palaiko natūralią burnos mikrofloros pusiausvyrą.

Dantų pasta su medetkų ekstraktu ir be mentolio specialiai sukurta visiems tiems, kas norėtų apsieiti be pipirmėčių aliejaus, pvz., per homeopatinę terapiją. Švelnus eterinis pankolių aliejus yra klasikinio pipirmėčių skonio alternatyva ir suteikia burnai gaivumo. Mineralinės kalcio karbonato (kreidos) valomosios dalelės dantis valo švelniai ir kruopščiai. Valant dantis reguliariai dantų pasta su medetkų ekstraktu patikimai pašalinamos dantų apnašos ir apsaugoma nuo ėduonies. Medetkų ekstraktas malšina dantenų dirginimą.

Natūraliai stiprios dantenos

Natūrali pasta, tinkama naudoti, esant jautrioms dantenoms.
75 ml
Itin veiksmingas žolelių mišinys jautrioms dantenoms.
30 ml

Dantų pasta su ratanijų ekstraktu ir mineralinėmis kalcio karbonato valomosiomis dalelėmis valo dantis švelniai ir kruopščiai. Reguliariai valant dantų pasta su ratanijų ekstraktu puikiai pašalinamos dantų apnašos ir patikimai apsaugoma nuo ėduonies.

Peru, Andų kalnuose, augančių ratanijų šaknyse gausu rauginių medžiagų: ekstraktai, išgauti iš ratanijų šaknų, stiprina burnos ertmės audinius ir padeda išvengti dantenų dirginimo. Natūralūs eteriniai pipirmėčių ir šaltmėčių aliejai suteikia gaivumo pojūtį ir malonų burnos kvapą.

Švelnus dantenų balzamas su šalavijų ekstraktu – tai kompleksinis puoselėjamasis gelis, skirtas kasdienei burnos priežiūrai. Jis stiprina dantenas ir padeda išvengti su jomis susijusių problemų. Šalavijų ir ramunėlių ekstraktai – tradicinės naminės burnos ertmės priežiūros priemonės – padeda jautrioms dantenoms regeneruotis ir išlikti sveikoms.