KOMFORTAS STRIJŲ PAŽEISTAI ODAI

Naujas kūno sviestas nuo strijų „Weleda Stretch Mark“

Veiksminga, bet natūrali ir kelias akimirkas tetrunkanti kūno priežiūra nėštumo metu. Visiškai lengvai savo didėjančiam pilvukui suteiksite tai, ko jam reikia, – net jei masažui turite labai nedaug laiko. Greitai įsigeriantis kūno sviestas idealiai tinka trumpiems masažo seansams, pavyzdžiui, ryte, kai reikia rengtis ir neturite daug laiko.

Padeda išvengti strijų išryškėjimo
150 ml

ĮRODYTAS VEIKSMINGUMAS,
NATŪRALI SUDĖTIS:

„Weleda Stretch Mark“ kūno sviestas natūraliai palaiko odos elastingumą ir saugo nuo strijų išryškėjimo. Viskas, ko reikia odai puoselėti, mums suteikia gamta: maitinamosios priemonės sudėtyje yra azijinių centelių ekstrakto, ekologiško sviestmedžių aliejaus, sodraus kakavos sviesto ir vertingų aliejų. Pajuskite artumą su savo kūdikiu, masažuodamos į odą šią puoselėjamąją priemonę, kuri yra 100 % natūralios kilmės.
  • 89 % patvirtino, kad strijų ryškumas labai sumažėjo*
  • 100 % sutiko, kad jaučiamas didesnis odos komfortas**
  • 100 % sutiko, kad oda intensyviai drėkinama**
  • Sukurta bendradarbiaujant su vaistininkais ir akušeriais

*Ekspertų vertinimas, klinikinis naudojimo tyrimas, kuriame 37 moterys 12 savaičių naudojo priemonę 2 kartus per dieną
** Naudojimo tyrimas, kuriame 40 moterų 8 savaites naudojo priemonę 2 kartus per dieną

Išbandyta tepant priemonę ant tikrų strijų

Mūsų sukurtą priemonę išbandė moterys, tepdamos ant vietų, kur yra išryškėjusių strijų. Tą pačią striją nufotografavome po 4 savaičių. Šį laikotarpį 2 kartus per dieną ant strijų buvo tepamas „Weleda Stretch Mark“ kūno sviestas. Jūs galite matyti akivaizdžius pokyčius*. Norėtume atkreipti dėmesį, kad skirtingų asmenų rezultatai gali būti skirtingi. *Klinikiniame naudojimo tyrime dalyvavo 37 moterys, kurios naudojo priemonę 12 savaičių. Priemonė buvo tepama ir įmasažuojama į odą 2 kartus per dieną.

Natūrali jūsų kasdienio priežiūros ritualo dalis – paprasta ir patogu.

100 % natūralios kilmės sudedamosios medžiagos

Inovatyvios priemonės sudėtyje yra azijinių centelių ir krokų svogūnėlių ekstraktų, vertingų ekologiškų medžiagų: kakavos sviesto ir sviestmedžių, simondsijų ir saulėgrąžų aliejų. Yra žinoma, kad azijinių centelių ekstraktas gerina odos elastingumą ir tonusą, o tai padeda išvengti strijų išryškėjimo.

Apgaubia tarsi švelnus apkabinimas: subtilus ir gaivus gėlių aromatas

Kai kurios moterys nėštumo metu tampa jautrios kvapams. Šį aromatą sukūrėme specialiai būsimosioms mamos ir išbandėme kartu su jomis. Subtilus gėlių aromatas su rožių, nerolio ir miramedžių natomis yra gaivus, bet švelnus. Aromatas pasklinda iš indo ir apgaubia tarsi švelnus apkabinimas, padedantis atsipalaiduoti ir jaustis ramesnei.

Pasijauskite šeima.

Partnerio atliekamas sąmoningo susiejimo masažas padeda sustiprinti ryšį tarp jūsų ir jūsų kūdikio. Mėgaukitės intymiu jausmu, kai esate vienas šalia kito, ir jūsų kūdikis pajus jūsų švelnų prisilietimą. Mūsų akušerės Karolina ir Anja rekomenduoja, kaip tai daryti. Pasitikėkite mūsų ekspertais ir klausykite savo kūno!

Natūrali priemonė laukiantis, po gimdymo ir ne tik

Natūralios sudedamosios medžiagos veikia išsaugodamos harmoniją su jūsų kūno poreikiais ir švelniai rūpinasi jumis ir jūsų augančiu kūdikiu – ruošiantis tapti ir jau tapus mama.

Masažas suteikia odai glotnumo ir elastingumo, padeda išvengti strijų
100 ml
Visiškai natūralus masažo aliejus besiruošiančiosioms gimdyti.
50 ml
Masažuodami stimuliuokite, sušildykite ir taip paruoškite krūtis kūdikio maitinimui.
50 ml