Naudojame vertingas natūralias medžiagas

Pagaminta naudojant aukštos kokybės augalinius aliejus, natūralius ekstraktus ir eterinius aliejus mūsų natūrali kosmetika gerai veikia tiek jūsų odą, tiek aplinką.

Mūsų natūrali odos puoselėjimo filosofija

Laikomės holistinio požiūrio į asmeninę higieną. Mes manome, kad savo kūno priežiūra naudinga ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Todėl kuriame tokius produktus, kurie palaikytų sveiką kūno, proto ir dvasios pusiausvyrą. Pagrįstos gamtos išmintimi ir dorybėmis mūsų filosofijos esmė – taip derinti natūralių veikliųjų medžiagų poveikį, kad sustiprėtų pačios odos gebėjimas atsinaujinti. Mūsų pagrindiniai augalai kiekvienai unikaliai odos priežiūros kolekcijai suteikia ypatingo charakterio. Jie simbolizuoja mūsų poreikius skirtinguose gyvenimo etapuose ir prisideda prie produktų efektyvumo. Pavyzdžiui, granatai turi regeneruojamųjų ir antioksidacinių savybių. Manome, kad gamtos ir žmogaus gyvenimo procesai yra tarpusavyje susiję. Todėl, suprasdami šį ryšį, galime išnaudoti konkretaus augalo stipriąsias savybes.

Mūsų veikliosios medžiagos – iš gamtos

Natūralios kosmetikos sudėtyje – vertingi komponentai, tokie kaip natūralūs augaliniai aliejai. Jie veikia kartu su natūraliais eteriniais aliejais, augaliniais ekstraktais ir kitomis aukštos kokybės medžiagomis, palaikydami visokeriopą mūsų holistinių priemonių efektyvumą. Jūsų odai reikia regeneracijos ir antioksidacinio poveikio? O gal jai visų pirma būtina drėgmė? Tam, kad atlieptume specifinius odos poreikius, deriname skirtingus aliejus ir ekstraktus. Į mūsų aukštos kokybės odos priežiūros produktų sudėtis įtraukiami aliejai spaudžiami iš abrikosų kauliukų, arganų vaisių, granatų sėklų, kviečių branduolių, šaltalankių ar nakvišų sėklų. Na, o efektyviuosius ekstraktus išgauname iš įvairiausių augalų, tokių kaip vaistinės svilarožės ar drėgmę sulaikančios opuncijos. Nuo pat 1926-ųjų „Weleda Skin Food“ rūpinasi žmonių oda, kurdama efektyvias priemones su ekologiškais trispalvių našlaičių, ramunėlių ir medetkų žiedų ekstraktais.

Kaip gaminama medetkų tinktūra?

Gaminame įvairias skirtingiems produktams naudojamas tinktūras. Pavyzdžiui, medetkų tinktūrą gali sudaryti arba iš viso augalo išgautų medžiagų ekstraktas, arba iš tam tikrų jo dalių – tai priklauso nuo to, kokiam produktui tinktūra bus naudojama. Mūsų ekstrahavimo metodai padeda išsaugoti kaip įmanoma daugiau gerųjų augalo savybių. Naudojame šiuos ekstrahentus: alkoholį, vandenį, druskos tirpalą ir aliejų. Norint pagaminti tinktūrą, šviežiai susmulkintos medetkos sumaišomos su ekstrahentu. Kiekvienas proceso žingsnis kruopščiai atliekamas kontroliuojamoje aplinkoje. Tai užtikrina, kad medetkose esančios medžiagos tinktūroje išsiskirs kaip įmanoma geriausios kokybės ir išsaugos savo savybes.

Kodėl augaliniai aliejai teigiamai veikia jūsų odą?

Augalai absorbuoja saulės šviesą ir šilumą bei paverčia ją tokiomis medžiagomis, kaip cukrai. Per kelis etapus jie virsta kitais elementais, pavyzdžiui, lipidais, kurie saugomi augalo sėklose. Aliejuje, išspaustame iš augalo sėklų ir branduolių, gausu sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių bei maitinamųjų vitaminų. Tyri augaliniai aliejai savo sudėtimi panašūs į žmogaus odos apsauginį barjerą sudarančius lipidus, todėl juos oda gali absorbuoti, o organizmas – metabolizuoti. Jie lengvai prasiskverbia į viršutinius odos sluoksnius, palaiko jų natūralias funkcijas, papildo lipidus ir neleidžia odai netekti drėgmės. Kitaip nei augaliniai, mineraliniai aliejai turi sandarinamąjį efektą (t. y. jie išlieka ant odos paviršiaus) ir negali būti metabolizuojami organizmo.

Mūsų medžiagos yra skaidrios ir visiškai aiškios

Visi mūsų natūralios kosmetikos produktai turi jų sudėtyje esančių medžiagų sąrašus, atitinkančius INCI (Tarptautinė kosmetikos sudedamųjų medžiagų nomenklatūra) apibrėžtą terminiją, kuri iš pirmo žvilgsnio gali gluminti. Taip yra dėl to, kad Europos Sąjungoje, JAV ir Japonijoje kosmetikai naudojamos medžiagos turi būti įvardijamos pagal tarptautinį pavadinimų standartą. Mes norime būti aiškūs ir skaidrūs. Štai dėl ko savo pagrindiniame svetainės puslapyje ir, jei yra vietos, ant pakuotės, naudojamų medžiagų sąrašą pateikiame ne tik pagal tarptautinius INCI reikalavimus, bet ir atitinkamos šalies kalba. Tai jums padeda lengvai atpažinti mūsų kosmetikoje naudojamus komponentus.

Ko mūsų produktuose nėra?

Su kai kuriomis kosmetikos priemonėmis į upes ir vandenynus patenka smulkios mikroplastiko dalelės ar skystas plastikas, toks kaip silikonai. Visa tai teršia aplinką. Mes tokių medžiagų nenaudojame. Pavyzdžiui dušo šveitikliui su beržų ekstraktu naudojami aplinkai palankūs vaškiniai rutuliukai, pagaminti iš karnaubo ir bičių vaškų. Esame tikri, kad kokybė ir tvarumas žengia kartu.

Manome, kad produktas yra daugiau nei tik jį sudarančių dalių suma.

Naudodami natūralią kosmetiką „Weleda“, galite būti tikri, kad ji atitinka mūsų vertybes

  • 100 % sertifikuota natūrali kosmetika
  • Daugiau nei 80 % sertifikuotų žaliavų iš ekologinių ūkių
  • Sudėtyje nėra mikroplastiko, genetiškai modifikuotų ir iš naftos pagamintų medžiagų
  • Žaliavinės medžiagos išgautos gerbiant žmones, augalus ir gyvūnus
  • Naudojama atsinaujinanti energija
  • 100 % natūralios kvapiosios medžiagos, pagamintos mūsų pačių parfumerių

Mūsų natūrali kosmetika yra sertifikuota

Sužinoti, kiek natūralūs mūsų produktai, galite iš pakuočių: „Weleda“ gaminiai žymimi NATRUE ženklu. Tai garantuoja, kad laikomasi griežtų su jų sudėtyje esančiomis medžiagomis susijusių standartų. NATRUE yra tarptautinė ne pelno organizacija, kurios specializacija – natūrali ir ekologiška kosmetika. Kad būtų suteiktas NATRUE sertifikatas, produktų sudėtyje gali būti tik trijų kategorijų medžiagos: natūralios, beveik natūralios (modifikuotos natūralios medžiagos) ir natūralioms identiškos. Yra du skirtingi sertifikavimo standartų rinkiniai, kurie padeda atskirti natūralią ir ekologišką kosmetiką. Visų NATRUE sertifikatą turinčių produktų sudėtyse niekada nenaudojama sintetinių kvapiųjų medžiagų, silikonų, mikroplastiko, nanoplastiko ir iš naftos pagamintų medžiagų, tokių kaip parafinai.

Žaliavomis apsirūpiname tvariai ir atsakingai

Skiriame didelę svarbą tam, kaip įsigyjame žaliavas. Pripažįstame, kad tai, kaip mes renkame, auginame ir perdirbame natūralius išteklius, turi didelės įtakos mūsų planetai. Todėl prisiėmėme atsakomybę vadovautis ne pelno organizacijos UEBT standartais. Tai reiškia, kad tobuliname natūralių medžiagų išgavimo būdus ir pagarbiai elgiamės tiek su žmonėmis, tiek su biologine įvairove.