grožis

Odos priežiūra, užtikrinanti ilgalaikį drėkinimą

Išsirinkite jūsų odai tinkamiausią drėkiklį

Oda turi turėti pakankamai riebalų ir drėgmės, kad gerai atliktų apsauginio barjero funkciją. Kiekvieno žmogaus odos poreikiai yra skirtingi. Kasdien valant veidą, odos apsauginis barjeras gali būti pažeistas, todėl svarbu naudoti jį palaikantį drėkiklį.

Ką daryti, kad oda nusiprausus neišsausėtų?

Įprasta kasdienė odos priežiūra turėtų apimti ir makiažo bei nešvarumų valymą nuo veido. Tačiau, kasdien valant odą, pašalinama ir dalis jos apsauginės hidrolipidinės plėvelės. Po valymo svarbu palaikyti natūralų odos apsauginį barjerą. Veidui prausti būtinai naudokite švelnią valomąją priemonę. Svarbi ir vandens temperatūra, nes pernelyg karštas vanduo dar labiau sausina odą. Itin dažnas veido šveitimas ar šiurkštūs šveitikliai taip pat gali smarkiai pažeisti odos apsauginį barjerą.

Kaip švelniai prausti veidą?

1. Lengvai sudrėkinkite veidą vandeniu.

2. Pirštų galiukais ar vatos lapeliu užtepkite valomosios priemonės ir švelniai įmasažuokite į odą.

3. Nuplaukite valomąją priemonę šiltu vandeniu ir nusausinkite švelniu rankšluostėliu.

Koks drėkiklis man tinka?

Kiekvieno žmogaus odos drėgmės poreikiai skiriasi. Štai keturi atvejai, kai gali praversti drėkiklis.

# 1 Po valymo mano oda atrodo gerai. Bet aš vis tiek noriu naudoti ir gaivinamąją priemonę.

Normali oda apibūdinama kaip ideali odos būklė, tačiau ją reikia prižiūrėti, kad neišsausėtų. Lengvas, greitai įsigeriantis drėkiklis su natūraliais augaliniais aliejais, tokiais kaip atalių aliejus, stiprina natūralų odos apsauginį barjerą ir užtikrina greitą, ilgalaikį drėkinimą.

Patarimas: kai šaltas, sausas žiemos oras veikia jūsų veido odą ir ji tampa sausa bei šiurkšti, rekomenduojama naudoti riebesnį veido kremą, kuriame yra didesnė aliejų koncentracija.

#2 Mano oda mišri. Ideali būtų priemonė, kuri suteikia ir drėgmės, ir matinį efektą.

Riebioms odos vietoms reikia lengvos ir skystos priemonės su labai mažai aliejų, kad neapsunkintų odos. Idealiai tinka gaivi, matiškumo suteikianti skysta priemonė, kuri greitai įsigeria ir užtikrina ilgalaikį drėkinimą normaliai bei mišriai odai. Jei šiek tiek išsausėjusioms veido sritims losjono neužtenka, galima naudoti lengvą veido kremą su mažu aliejų kiekiu. Norint greitai atgaivinti ir sudrėkinti odą dienos metu, naudojama veido dulksna.

# 3 Manau, kad mano odai retkarčiais reikia papildomos drėgmės.

Gaivus drėkinamasis veido purškiklis idealiai tinka intensyviai priežiūrai tarp įprastų veido procedūrų. Ir vasarą norint atsigaivinti, ir žiemą siekiant sumažinti sausų patalpų šilumos poveikį, jūsų odai patiks papildomas gaivos pliūpsnis. Veido dulksna atgaivina pavargusią odą ir akimirksniu suteikia intensyvaus drėkinimo dozę. Taip pat galima naudoti ant makiažo.

# 4 Kaip prižiūrėti odą aplink akis? Rytais kartais atrodau labai pavargusi. Kokia priemonė greitai ir veiksmingai man padėtų, kad akys neatrodytų pavargusios?

Oda aplink akis yra ypač gležna ir jautri. Raminamasis paakių gelis gali padėti sumažinti nuovargio aplink akis žymes ir išvengti pirmųjų dėl odos sausumo atsirandančių raukšlių.

Mūsų priemonių linija, kuri drėkina visą dieną, yra sukurta iš 100 % natūralių veikliųjų medžiagų, išgautų iš ekologiškai auginamų opuncijų bei alavijų, ir papildyta aukštos kokybės augaliniais aliejais. Lengvos konsistencijos priemonės suteikia odai gražaus ir sveiko spindesio bei ilgai išliekančios drėgmės.

Natūralus odos apsauginis barjeras

Mūsų odos natūralų apsauginį barjerą sudaro raginis sluoksnis ir rūgštinė danga. Šis išorinis odos sluoksnis, dar vadinamas raginiu sluoksniu, sudaro ribą tarp mūsų organizmo ir išorinės aplinkos. Rūgštinė danga yra vandens ir riebalų emulsija. Ją sudaro riebalai, prakaitas, odos ląstelės ir vanduo, išsiskiriantis per odą. Tai plona plėvelė, padengianti raginį sluoksnį. Rūgštinės dangos sudėtis gali svyruoti dėl vidinių ir išorinių veiksnių, tokių kaip karštis ar šaltis, taip pat dėl amžiaus, hormonų pusiausvyros ir skysčių vartojimo.

24 h drėkinanti linija

Ilgalaikis drėkinimas normaliai ir sausai odai
30 ml
Ilgai ir giliai drėkinantis losjonas
30 ml
Intensyvus drėkinimas jautriai akių zonai
10 ml
Intensyvus drėkinimas visų tipų odai
100 ml

SUSIJĘ STRAIPSNIAI