grožis

Kuo natūrali kosmetika naudinga sausai odai

Natūrali kosmetika yra gerokai daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kadangi jos sudėtyje yra natūralios medžiagos, ji atveria kelią sausai ir labai sausai odai patirti didesnę pusiausvyrą. Augaliniai aliejai stiprina odos apsauginį barjerą lipidais, panašiais į mūsų pačių odos, ir stimuliuoja savireguliavimo gebėjimus, todėl drėgmė sulaikoma efektyviau.

Mūsų oda – gyvas organas. Kas gali būti geriau jo natūralioms funkcijoms palaikyti, jei ne odos priežiūros produktai, pagaminti su natūraliais komponentais? Šiuo požiūriu idealiai tinka, pavyzdžiui, augaliniai aliejai arba lanolinas. Jie lengvai įsigeria į odą ir atkuria jos apsauginį barjerą, nes yra panašūs į pačios odos lipidus. Rezultatas – mūsų oda mažiau sausėja. Ji pamaitinama, tačiau kartu išsaugo gebėjimą kvėpuoti. 

Augaliniai ekstraktai gali raminti ir regeneruoti sudirgusią odą

Trispalvės našlaitės

Vertingos žolelės, dar žinomos kaip Viola tricolor, turi raminamųjų ir drėkinamųjų savybių. Jos tradiciškai naudojamos esant šiurkščiai, suskilinėjusiai odai, o našlaičių ekstraktas ramina, jei oda šerpetoja.

Ramunėlės

Šis švelnus augalas turi raminamąjį poveikį ir idealiai tinka gležnai odai. Dažnai įtraukiamas į priemonių sudėtis kartu su medetkomis jautresnei odai prižiūrėti.

Rozmarinai

Rozmarinai turi gaivinamąjį, stimuliuojamąjį ir tonizuojamąjį efektą. Rozmarinų lapelių ekstraktas skatina odos regeneracinius procesus.

Medetkos

Medetkų žiedai švelniai maitina ir regeneruoja sausą odą. Svarbūs komponentai – karotenoidai, flavonoidai ir eteriniai aliejai.

„Weleda“ natūralios kosmetikos priemonės padeda sausai ir šiurkščiai odai reguliuoti natūralų drėgmės balansą. Gležna oda pastebimai įgauna glotnumo ir išsaugo daugiau drėgmės, užtikrindama ilgesnę odos lipidinio sluoksnio apsaugą. 

Nepriklausomų institutų atlikti bandymai su savanoriais patvirtino šiuos visų keturių „Weleda Skin Food“ produktų efektus: naudojant veido, lūpų, alkūnių, kelių, pėdų arba viso kūno odai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI