grožis

Rytinis ir vakarinis odos priežiūros ritualas

Kad oda atrodytų stangresnė ir natūraliai spindinti

„Weleda“ stangrinamųjų veido priežiūros priemonių linijoje naudojamos natūralios veikliosios medžiagos, kurios suteiks jūsų odai reikalingą pagalbą. Ryte ir vakare palepinkite savo odą su mūsų kasdienės veido priežiūros priemonėmis.

Sąmoningumo akimirka

Padovanokite sau švelnią ir įkvepiančią dienos pradžią su mūsų veido priežiūros priemonėmis. Arba leiskite sau trumpam atsipalaiduoti dienos pabaigoje. Sąmoningo kvėpavimo pratimas gali padėti jums susitelkti į save. Visų pirma, užsimerkite. Giliai įkvėpkite ir labai lėtai iškvėpkite. Sutelkite dėmesį į kvėpavimą ir pajuskite, kaip oras lėtai atkeliauja į jūsų kūną ir kaip jį iškvepiate. O tada veido prausimu pradėkite rytinį ir vakarinį veido odos priežiūros ritualą.

1 žingsnis: stangrinamasis paakių kremas

Bevardžiu arba viduriniuoju pirštu užtepkite perlo dydžio paakių kremo kiekį aplink akis. Švelniai perbraukite po akimi, pradėdami šalia nosies ir pabaigdami ties išoriniu akies kampučiu – tai taip pat turi stimuliuojamąjį limfodrenažinį poveikį. Visuomet braukite nuo vidinės pusės į išorę. Darykite tai pakaitomis su švelniais perbraukimais per akies voką. Pakartokite po tris kartus kiekvienai akiai. Tuomet švelniai patapšnokite pirštų galiukais nuo vidinės pusės į išorę palei skruostikaulius – tai padeda sumažinti paburkimą aplink akis.

Pratimai, kad atrodytumėte žvaliai ir švytinčiai

Atmerkite akis taip plačiai, kaip tik galite, kad virš vyzdžių pasimatytų akies baltymas (odena). Įtempkite akių vokų raumenis, suskaičiuokite iki šešių ir vėl atpalaiduokite vokus. Pakartokite tris kartus. Šis pratimas kuriam laikui atpalaiduoja akių raumenis.

Stangrinamojo paakių kremo nauda

 • Raukšlės atrodo mažesnės ir stangrinama oda
 • Tamsūs ratilai ir paburkimas tampa mažiau matomi
 • Antioksidacinė ląstelių apsauga
 • Ilgalaikis drėkinimas

2 žingsnis: stangrinamasis veido serumas

Užlašinkite pipetę serumo ant delno ir paskirstykite ant abiejų delnų. Švelniai prispauskite delnus prie veido. Lėtai judinkite juos nuo veido vidurio link išorės. Tai darydami giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, mėgaukitės šia jūsų odą gaivinančia akimirka. Toks kvėpavimas padeda mums pajusti pusiausvyrą.

Dabar paimkite antrą pipetę serumo, vėl jį paskirstykite ant delnų ir užtepkite ant kaklo bei iškirptės srities. Kaire ranka tepkite dešinę kaklo ir iškirptės srities pusę, dešine ranka – kairę. Apdovanokite save švelniais masažuojamaisiais judesiais per visą kūną, lyg bandytumėte save su meile apkabinti.

Stangrinamojo veido serumo nauda

 • Raukšlės atrodo mažesnės ir stangrinama oda
 • Suteikia energijos ląstelėms
 • Antioksidacinis poveikis
 • Greitas drėkinamasis poveikis 

3 žingsnis: rytinis ritualas – stangrinamasis dieninis kremas

Paskirstykite nedidelį kiekį kremo ant abiejų rankų pirštų galiukų. Uždėkite savo pirštų galiukus ant kaktos taip, kad jie būtų atsisukę vieni į kitus. Tuomet perbraukite jais per antakius ir kaktą, judėdami nuo vidurio link smilkinių. Pakartokite judesį tris kartus. Tai mažina nerimo raukšleles, atpalaiduoja kaktą ir padeda nuraminti mintis.

Dabar paimkite nedidelį kiekį kremo skruostų sričiai. Paskirstykite kremą ant delnų. Uždėkite delnus ant nosies šonų ir perbraukite jais per skruostus link ausų. Tą patį padarykite ant lūpų srities, smakro, kaklo ir iškirptės srities. Visą laiką naudokite švelnius judesius ir judėkite nuo veido vidurio link išorės. Stebėkite, kad jūsų kvėpavimas prisiderintų prie judesių ir taip padėtų atsipalaiduoti.

Rytinis odos priežiūros ritualas

Pratimas, skirtas natūraliai padailinti odai aplink lūpas

Sudėkite lūpas O forma, įtempkite ir palaikykite šešias sekundes. Tuomet atpalaiduokite lūpas ir pakartokite pratimą kartus.

Stangrinamojo dieninio kremo nauda

 • Raukšlės atrodo mažesnės ir stangrinama oda
 • Atskleidžia natūralų odos spindesį
 • Pagerina odos elastingumą
 • Suteikia ilgalaikį drėkinimą
 • Suteikia apsaugą nuo mėlynosios šviesos

3 žingsnis: vakarinis ritualas – stangrinamasis naktinis kremas

Paimkite nedidelį kiekį kremo į delną. Jei norite intensyvesnės priežiūros, įlašinkite lašą stangrinamojo veido aliejaus ir sumaišykite jį su kremu delne. Suspauskite delnus vieną su kitu, kad liktų kremo ant abiejų delnų. Tuomet švelniai su meile trumpam prispauskite juos prie veido, giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite. Tada švelniai perbraukite per veido šonus, kaklą ir iškirptės sritį. Kaire ranka tepkite dešinę kaklo ir iškirptės srities pusę, dešine ranka – kairę.

Odos priežiūros ritualas vakare

Stangrinamojo naktinio kremo nauda

 • Raukšlės atrodo mažesnės ir stangrinama oda
 • Skatina regeneraciją
 • Aktyvina ląstelių atsinaujinimą
 • Intensyviai maitina 

Pradžiuginkite veido odą puoselėjamąja kauke

Pirmiausia nuvalykite veidą ir užtepkite didesnį kiekį akių kremo. Tada nedideliame inde sumaišykite vieną šaukštelį stangrinamojo naktinio kremo su viena pipete stangrinamojo veido aliejaus. Šepetėliu švelniai paskleiskite šį mišinį ant veido, kaklo ir iškirptės srities, netepkite ant odos aplink akis ir lūpas. Palaikykite kaukę 5–10 minučių. Tuo metu galite pasiklausyti savo mėgstamos muzikos ar tiesiog pasimėgaukite tyla. Praėjus šiam laikui, nuvalykite kaukę daugkartinio naudojimo vatos lapeliais arba šiltu drėgnu kompresu. Pasižiūrėkite į veidrodį ir nusišypsokite sau!

Puoselėjamoji stangrinamoji priežiūra

Specialus odos priežiūros ritualas nuo taršos poveikio: Stangrinamas veido aliejus su 8 ekologiškais augaliniais aliejais

Antioksidacinį stangrinamąjį veido aliejų sudaro 8 vertingi ekologiški augaliniai aliejai, tarp jų – granatų, dygminų, avokadų ir arganų. Stangrinamasis veido aliejus intensyviai maitina odą ir palaiko ląstelių atsinaujinimą – kad oda būtų švytinti ir kupina energijos. Aliejaus tekstūra neriebi ir greitai susigeria į drėgną odą.

Stangrinamojo veido aliejaus nauda

 • Raukšlės atrodo mažesnės ir stangrinama oda
 • Aktyvina ląstelių atsinaujinimą
 • Atskleidžia natūralų odos spindesį
 • Suteikia energijos ląstelėms
 • Apsaugo nuo pavojingų gamtos veiksnių (taršos įtaką mažinantis poveikis)

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI