gamta

Avižos

Maitina ir atkuria, kad plaukai taptų lygūs ir blizgantys.

Maitina ir atkuria, kad plaukai taptų lygūs ir blizgantys.

Sena išmintis teigia, kad avižos – tai žmonėms stiprybės suteikianti grūdinė kultūra. Atėjus metui nuimti derlių, avižos, kurių gimtinė – šiaurinės klimato juostos, yra paskutiniai laukuose surenkami pasėliai, todėl jos turi daugiau laiko sugerti ir savyje sukaupti saulės, oro ir šilumos. Gyvybinei avižų energijai labai svarbus vanduo. Ilgą laiką augdamos laukuose, galingą šaknų sistemą išvysčiusios avižos iš dirvos sugeria didelį kiekį vandens ir kaip skystį įsisavina vertingąjį silicį. Lyginant avižas su kitomis grūdinių kultūrų rūšimis, didžiulė jų dviejų priešingybių (šilumos ir vandens) absorbavimo jėga ir gebėjimas jas sujungti yra unikalūs. Šis procesas veikia visus gyvo organizmo mitybos ir medžiagų apykaitos procesus, tačiau avižos šiuo atžvilgiu ypač išsiskiria.

Vandens srautas visu augalu keliauja intensyviau nei, pavyzdžiui, kviečiais ar soromis, todėl šiuo atžvilgiu avižos yra ypatingos. Į nokstančių avižų varpas pernešami dideli kiekiai silicio rūgšties su ištirpusiais mineralais, taip pat fosforas ir geležis.

Avižos sausiems ir pažeistiems plaukams

Šias natūralias gamtines medžiagas galima panaudoti avižų ekstraktuose, padedančiuose atkurti normalią plaukų ir galvos odos struktūrą. Tad atkurdamos ir regeneruodamos avižos padeda plaukams atlikti jų pirminę užduotį – apsaugoti, šildyti ir apgaubti žmogaus organizmą. Jei plaukai sausi ir pažeisti, veikliosios avižų medžiagos išlygina paviršinį plauko sluoksnį ir neleidžia plaukams lūžinėti, o jų galiukams išsišakoti. Kai plaukų paviršius lygus ir nepažeistas, jis puikiai atspindi šviesą. Rezultatas – natūraliai blizgantys ir lygūs plaukai.

Natūrali stiprinamoji kaukė sausiems, pažeistiems plaukams.
150 ml
Švelniai plauna, suteikia natūralaus glotnumo.
190 ml
Drėkinamasis kondicionierius su ekologiškų avižų ekstraktu sausiems, pažeistiems plaukams.
200 ml

SUSIJĘ STRAIPSNIAI