gamta

Nakvišos

Stimuliuoja natūralią brandžios odos apsauginę funkciją ir atsinaujinimo procesus

Stimuliuoja natūralią brandžios odos apsauginę funkciją ir atsinaujinimo procesus.

Nors nakvišos auga skurdžiame, sausame ir suspaustame dirvožemyje, jų nuostabūs žiedai tuoj pat išsiskleidžia, kai tik pradeda temti. Jos lieka išsiskleidusios visą naktį, o kitą rytą auštant dideli auksaspalviai žiedai apšviečia aplink tvyrančią tamsą ir spindi joje. Augdamos ir žydėdamos nakvišos sujungia praeinančią dieną su ateinančia.

Unikali odos apsauga

Nakvišų sėklų aliejaus sudėtyje yra daug eterinės linolio ir y-linoleno rūgšties, kurios mūsų organizmas bėgant metams gamina vis mažiau. Abi riebalų rūgštys yra labai svarbios epidermiui, nes palaiko apsauginę odos funkciją. Nakvišų sėklų aliejus neleidžia odai prarasti drėgmės, padeda greičiau gyti giliems odos įtrūkimams ir skatina ląstelių augimą ir atsinaujinimą.

Nustato individualu tempą

Vyresnio amžiaus moterys dažnai išgyvena persiorientavimo laikotarpį. Dešimtmečiais dalyvavusios kasdieniame gyvenime ir buvusios patenkintos tuo, kas vyksta, moterys dabar pradeda ieškoti naujų dvasinių aspektų. Kaip ir nakvišos, išsilaisvinusios iš įprasto augalų pasaulio ritmo sutemus išskleisdamos žiedus, brandi moteris atitrūksta nuo ankstesnės kasdienybės ir griebia atsirandančias galimybes. Ji pradeda pasitikėti savo gyvenimiška patirtimi ir vadovautis intuicija kaip asmenybė, turinti individualų vaidmenį ir tikslų.

Naujas gyvenimo etapas

Nakvišos skirtos moteriai, sulaukusiai šio gyvenimo etapo. Jos puoselėja moters odą ir leidžia atsiskleisti jos charakteriui. Brandžiai odai, kuri gali būti linkusi sausėti, nakvišos suteikia vertingų medžiagų ir impulsų, stimuliuojančių medžiagų apykaitą ir palaikančių savitą, individualų odos švytėjimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI