gamta

Ratanija

Ratanijos užtikrina burnos sveikatą

Ratanijos užtikrina burnos sveikatą.

Ratanijų istorija

Dykumų gyventojos

Ratanijos – augalai, kurie niekada nelaimėtų grožio konkurso. Šie tankūs krūmokšniai mėgsta augti sausose ir akmeningose vietose ir iš pirmo žvilgsnio neatrodo įspūdingai. Tačiau, kaip ir daugelio lengvai nuvertinamų augalų, vidinės ratanijų ypatybės yra puikios. Jų gimtinė – Bolivijos, Peru ir Ekvadoro Andų kalnų papėdės, kur vietiniai žmonės ratanijas visada laikė vaistiniu augalu, ypač dažnai naudojamu esant burnos uždegimui. Išaugus šių augalų populiarumui, pastaraisiais metais gerokai padidėjo ir jų eksporto mastas, o tai kelia grėsmę ratanijų išlikimui. Štai kodėl jau 40 m. mes perkame ratanijas iš tam tikrų Perų vietovių, kuriose esame netgi labiau įsipareigoję tvariai ir socialiai atsakingai rinkti laukinius augalus. Žmonių ir arealų apsauga – visada mūsų širdyje.

Sveika burna su stipriais dantimis – tai ne tik grožis ir patogumas, bet ir svarbus veiksnys visai mūsų organizmo sveikatai.

Ratanijų šaknyse yra raminamųjų taninų, kuriuos mes išgauname siekdami pagaminti tinktūrą, jau daugelį metų naudojamą mūsų burnos priežiūros priemonių asortimente. Jiems būdinga rausva spalva išlieka visose pagamintose priemonėse. Šie taninai stiprina dantenas ir kartu malšina burnos ertmės dirginimą.

Natūrali pasta, tinkama naudoti, esant jautrioms dantenoms.
75 ml

SUSIJĘ STRAIPSNIAI