gamta

Soros

Stebuklingas maitinamųjų medžiagų šaltinis plaukų ir galvos odos sveikatai

Stebuklingas maitinamųjų medžiagų šaltinis plaukų ir galvos odos sveikatai.

Ilgą laiką buvusioms užmirštoms soroms vėl sugrąžintas teisėtai priklausantis stebuklus gausiomis maistingosiomis medžiagomis darančių augalų vardas. Tai karšto klimato regionų augalai, turintys ilgą, ploną, lygų, tiesiai augantį stiebą, puikiai pritaikytą kosminei šviesai, saulės spinduliams, orui ir ekstremaliam karščiui sugerti. Paprastai gamtoje esant tokiam intensyviam šviesos ir sauso oro poveikiui augalai tiesiog nudžiūtų, tačiau sorose, dažniausiai jų lukštuose, susidaro apsauginis silicio rūgšties sluoksnis, apsaugantis jas nuo išdžiūvimo. Būtent šie ypatingi sugebėjimai ir suteikia soroms nepaprastai didelių apsauginių galių.

Sveikai pradžiai

Sveiki plaukai, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, spalvos ar storio, yra stiprios struktūros, natūraliai blizgantys ir lengvai sušukuojami, nes juose subalansuotas riebalų ir drėgmės kiekis. Jei mūsų plaukai ir taip yra sveiki ir normalios būklės, soros sustiprina apsaugines ir plaukų struktūrą palaikančias šios puikios būklės ypatybes. Sveiki plaukai natūraliai spindi dėl glotnaus epidermio, puikiai atspindinčio šviesą. Sorų lukštų ekstraktai taip pat didina atsparumą ir švelniai išlaiko plaukus ir galvos odą sveikus. Štai kodėl šiuos ekstraktus naudojame savo šampūnuose.

Semiantis stiprybės iš gamtos

Antroposofiniu principu remiamasi siekiant išsaugoti sveikatą, taigi pagal šį principą soros palaiko sveiką mūsų plaukų būklę. Mineralai ir mikroelementai, pavyzdžiui, silicis, geležis ir magnis, yra tokie pat svarbūs mūsų organizmui, kaip ir soroms, nes tai mūsų odos, plaukų ir sąnarių statybinės medžiagos.

Visiškai natūrali priemonė plaukų švarai ir spindesiui palaikyti.
190 ml

SUSIJĘ STRAIPSNIAI