sveikata

Daugiau dėmesio sau namuose

7 naudingi patarimai, kaip rūpintis savimi

Saulės šviesa, gamtos garsai, laikas toli nuo miesto triukšmo – poilsis gamtoje atpalaiduoja ir puikiai veikia mūsų savijautą. Gal galime šį jaukumo jausmą susikurti ir tarp savo keturių sienų?

Patarimai, kaip pasirūpinti savimi namuose

Norint palaikyti kūno, minčių ir sielos pusiausvyrą, svarbu reguliariai rūpintis savimi. Šie raminantys dalykėliai gali padėti susitelkti į sveikatą ir gerą savijautą:

#1: Įsileiskite gamtą į namus

Į savo namus įneškite bent truputį gamtos. Augalai lengvai sudygsta iš sėklų ir gali būti auginami ant palangės arba balkone. Pasisėkite sėklų ir mėgaukitės stebėdami, kaip jos dygsta ir virsta augalais.

#2: Maudykitės saulės spinduliuose

Vitaminas D dalyvauja daugelyje mūsų organizmo medžiagų apykaitos procesų ir yra svarbus sveikatai. Tačiau tam, kad mūsų kūnas jo pasigamintų, mūsų odą turi veikti pakankama saulės šviesa. Taigi geriausia nuolat pagal galimybes ištrūkti į gamtą. Arba atsisėsti priešais atvirą langą, užsimerkti ir giliai įkvėpti.

Tačiau būkite atsargūs: jūs vis tiek galite įdegti. Apsaugokite savo odą nuo UV spindulių, naudodami apsaugos nuo saulės priemones arba vengdami ilgai būti saulės atokaitoje be apsaugos, taip pat venkite vidudienio saulės.

#3: Pakvieskite mišką į savo vonią

Europinių ir sibirinių kėnių aromatas nuskraidina į miško ramybę. Jis gali padėti jums pasisemti energijos ir atgauti vidinę pusiausvyrą. „Weleda“ pušų gaivinamąjį vonios pienelį galima naudoti viso kūno voniai arba pėdų vonelei. Taip pat galite įpilti vonios esencijos į dubenėlį su karštu vandeniu ir leisti aromato magijai veikti jūsų pojūčius. Žvalumo suteikiantį vonios pienelį su rozmarinais idealu naudoti rytais, jei jaučiatės sulėtėję ir jums sunku atsikelti iš lovos. Gyvas aromatas nugena nuovargį, kelia nuotaiką ir stimuliuoja pojūčius. Maža to, vonia su šia esencija skatina kraujotaką.

#4: Pasipriešinkite nerimui ir baimei

Niekas neveikia taip atpalaiduojamai ir raminamai kaip levandų kvapas. Mūsų patarimas, kaip akimirksniu atsipalaiduoti: keletą lašų atpalaiduojamojo kūno aliejaus su levandomis patrinkite delnais ir palaikykite juos priešais veidą (maždaug 5 cm atstumu). Užsimerkite, mėgaukitės aromatu ir leiskite stresui išnykti.

#5: Reguliariai medituokite arba leiskite sau svajoti

Atsipalaidavimas prasideda nuo minčių. Vos keletas minučių per dieną, skirtų dėmesingo įsisąmoninimo pratimams, gali padėti susitvarkyti su kasdieniu stresu. Ką manote apie virtualų pasivaikščiojimą po gamtą? Pasitelkite vaizduotę ir prisikvieskite atpalaiduojantį pasivaikščiojimo miškais pojūtį – net tarp savo namų keturių sienų.

#6: Reguliariai rūpinkitės pavargusiomis rankomis ir pėdomis

Dažnai kasdien rūpindamiesi savo oda pamirštame apie rankas ir pėdas. Tačiau būtent šiomis savo kūno dalimis mes kiekvieną dieną daugiausia naudojamės. Dažnas rankų plovimas ir dezinfekantai gali greitai išsausinti rankų odą. Taigi aukštos kokybės augaliniai aliejai ir kitos stiprų maitinamąjį poveikį turinčios natūralios medžiagos padės papildyti ir sustiprinti odos apsauginį barjerą. „Weleda“ rankų kremas su šaltalankiais idealiai tinka, prireikus bet kuriuo dienos metu greitai numalšinti sausumą. Jis greitai ir visiškai susigeria į odą. Taip pat jis puikiai papildomai puoselėja jūsų rankas naktį. Gilaus poveikio drėkinamoji rankų kaukė, naudojant rankų kremą su citrusiniais vaisiais arba „Weleda Skin Food“, turi stebuklingą poveikį. Prieš eidami miegoti, užtepkite storą sluoksnį kremo ant rankų, švelniai pamasažuokite ir, jei norite, užsimaukite lengvas medvilnines pirštines. Jūsų pėdos taip pat bus patenkintos, sulaukusios tokio pat intensyvaus puoselėjimo.

#7: Leiskite akims pailsėti nuo ekranų

Darbas iš namų dažnai susijęs su gerokai ilgesniu laiku, praleidžiamu prie kompiuterio. Daugybė mūsų tiesiog valandų valandas žiūrime į ekranus. To pasekmė – akių nuovargis, sausumas ir suprastėjęs regėjimas. Jūsų akims pailsėti ir atsipalaiduoti padės reguliarios pertraukėlės ir paprasti akių pratimai. Atraskite mūsų siūlomus pratimus akims

Atpalaiduojantis kūno aliejus normaliai ir sausai odai.
100 ml
Lengvas, greitai į odą įsigeriantis kasdienio naudojimo rankų kremas.
50 ml
Geros savijautos dušo gelis
Miško harmonijos potyris
200 ml
Atgaivina ir minkština pavargusią ir sausą pėdų odą.
75 ml

SUSIJĘ STRAIPSNIAI