TEGU
GAMTOS
GALIA
ĮVEIKIA
SPUOGUS.

Nauja priežiūros sistema spuoguotai veido odai.

Manote, kad brendimo laikotarpio spuogai jau praeitis, bet labai dažnai jų vėl atsiranda ir suaugusiems žmonėms. Norėtumėte turėti priemonių, kurios pasirūpina, kad jūsų oda būtų švari – veiksmingai, bet švelniai ir kruopščiai. Bet kaipgi padaryti, kad atsikratytumėte odos nešvarumų, palaikytumėte natūralius odos procesus ir oda ne tik dabar, bet ir ilgą laiką išliktų švari. Išbandykite veiksmingą gamtos sprendimą spuoguotai odai: „Weleda“ odos priežiūros liniją „Naturally Clear“.
LABAI
VEIKSMINGA
IR ŠVELNU
JŪSŲ ODAI

Su antibakteriniu gluosnių žievių ekstraktu.

Padėkite savo odai atrasti balansą, naudodami sistemą, kuri remiasi natūraliomis gluosnių žievių ekstrakto galiomis, šalinančiomis spuogus sukeliančias bakterijas. Gluosnių žievė turi antimikrobinį ir raminamąjį poveikį, be to, glotnina odos paviršių. 

KLINIŠKAI PATIKRINTAS VEIKSMINGUMAS*:

  • Šalina spuogus ir inkštirus

  • Mažina riebalų perteklių, riebų odos žvilgesį ir raudonį

  • Ramina odą

* Gelinis valiklis „Naturally Clear Purifying Gel Cleanser“: klinikinio veiksmingumo rezultatai po 4 savaičių.

Atraskite gamtos strategiją, skirtą švariai odai.

Gluosnių žievė iš natūralaus miško

Šį ekstraktą iš rūpestingai išdžiovintų gluosnių žievių ruošia pati „Weleda“. Ekstrakto veiksmingumo pagrindą sudaro gluosnių žievėje esantis salicinas ir polifenoliai, taip pat įvairūs flavonoidai.

Ekologiškų saldymedžių šaknys

Saldymedis suteikia žmonėms galimybę naudotis daugybe jo unikalių ypatybių. Mūsų „Naturally Clear“ linijos priemonėse naudojame ekologiškų saldymedžių šaknų ekstraktą, kurį taip pat ruošia pati „Weleda“. Antimikrobinės, raminamosios ir malšinamosios jo ypatybės puoselėja probleminę odą.

Ekologiški hamameliai

Hamamelių ekstraktas, kurį paruošia pati „Weleda“, – tai vienas iš gamtos multitalentų, turintis antimikrobinių ir raminamųjų ypatybių. Be to, jis ypatingai gerai tinka spuoguotai odai ir odai su išsiplėtusiomis poromis valyti bei puoselėti.

Nepriekaištingi sprendimai probleminei odai.

Naudokitės gamtos galia ir džiaukitės natūraliai švaria oda. „Weleda“ 2 žingsnių sistema „Naturally Clear“ su gluosnių žievių ekstraktu veiksmingai, bet švelniai šalina odos nešvarumus. Naudokite reguliariai, kad oda būtų pastebimai švaresnė ir glotnesnė.

NATURALLY CLEAR gelinis prausiklis

Švelniai valo, turi antibakterinį poveikį

NATURALLY CLEAR S.O.S. priemonė nuo spuogų

Ramina ir mažina raudonį. Suteikia greitą vėsinamąjį efektą.

Padėkite savo odai vėl atrasti balansą.

Įsitikinkite, kad geras, natūralus odos priežiūros ritualas yra švarios ir glotnesnės odos pagrindas. Tyri natūralių sudedamųjų medžiagų kompleksai veiksmingai, bet švelniai šalina nešvarumus ir padeda atkurti natūralų jūsų odos balansą.

1 žingsnis – nuvalykite odą geliniu valikliu „Purifying Gel Cleanser“

Prieš pradedant, reikėtų susirišti plaukus, kad jie nedengtų veido. Kad tinkamai nuvalytumėte, sušlapinkite rankas šiltu vandeniu. Įpilkite į delną nedidelį kiekį valiklio. Švelniai tepkite ant veido, kaklo ir iškirptės srities odos, netepkite aplink akis. Masažuokite švelniais sukamaisiais judesiais, po to labai veiksminga masažuoti nuo veido vidurio kraštų link. Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite ryte ir vakare.

2 žingsnis – sudrėkinkite odą losjonu „Refining Lotion“

Švelniai tepkite losjoną ant švarios veido, kaklo ir iškirptės srities odos. Kad stresas odai būtų kuo mažesnis, tepkite ilgais potėpiais į viršų ir žemyn. Naudokite ryte ir vakare. Beje: losjonas suteikia jūsų odai matinį efektą, jį taip pat galima tepti prieš makiažą.

Naudokite pagal poreikį – kartu su „S.O.S. Spot Treatment“

Plonu sluoksniu tepkite tiesiai ant inkštirų, pūlinių ir spuogų. Pakartotinai tepkite dieną arba vakare pagal poreikį. Taip pat galima tepti prieš darant makiažą.

Naudokite pagal poreikį – maskuokite su „Spot Concealer“

Nedidelį kiekį kremo „Spot Cover Cream“ užtepkite ant inkštirų, pūlinių ar paraudusių odos vietų. Galima naudoti kelis kartus per dieną pagal poreikį.