NATŪRALI APSAUGA
NUO PAT
PIRMŲJŲ DIENŲ.

„WELEDA BABY“: PRODUKTAI, PATIKRINTI LAIKO IR PELNĘ PASITIKĖJIMĄ

Jau daugiau nei 60 metų „Weleda Baby“ – kūdikiams skirtų priemonių linija su medetkomis – saugo gležną ir jautrią kūdikių odą ir yra pelniusi tėvų bei akušerių pasitikėjimą visame pasaulyje.
*Testai atlikti: 2019 m. – Vokietijoje ir Šveicarijoje, 2020 m. – JK.

KŪDIKIŲ ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS SU MEDETKOMIS

Calendula Pflegecreme Körper und Gesicht

Vaikiškas kremas su medetkomis

Sodrus kremas intensyviai kūdikių odos priežiūrai.
Calendula Waschlotion und Shampoo

Vaikiškas šampūnas ir kūno prausiklis su medetkomis

Švelni, natūrali priemonė kūdikių maudynėms duše ir vonioje.
Calendula Pflegemilch

Vaikiškas kūno pienelis su medetkomis

Švelnus drėkinamasis ir raminamasis pienelis gležnai odai.
Calendula Gesichtscreme

Veido kremas su medetkomis

Švelni apsauga ir drėkinimas gležnai kūdikių odai.

GLEŽNAI KŪDIKIŲ ODAI

GLEŽNAI KŪDIKIŲ ODAI

„Weleda Baby“ kūdikiams skirtos priemonės rūpinasi gležna ir jautria kūdikių oda. Medetkos tarsi apgaubia odą apsauginiu sluoksniu ir padeda vystytis natūraliai odos struktūrai bei atsparumui.

  • Pagaminta iš ekologiškų, rankomis rinktų medetkų

  • 100 % sertifikuotos natūralios priemonės

  • Dermatologų patikrintas tinkamumas odai, net ir jautriai

  • Rekomenduojama akušerių¹ ir pediatrų²

¹ „Weleda Baby“ testai atlikti: 2019 m. – Vokietijoje ir Šveicarijoje, 2020 m. – JK.
² „Weleda Baby“ kremas nuo iššutimų ir „Weleda Baby“ šampūnas ir kūno prausiklis

MEDETKOS: APSAUGA IŠ MOTINOS GAMTOS

MEDETKOS: APSAUGA IŠ MOTINOS GAMTOS

Mes, „Weleda“ ekspertai, esame įsitikinę, kad jūsų kūdikio oda geriausiai gali pasirūpinti gamtos suteikiamos gėrybės. Todėl „Weleda Baby“ linijos su medetkomis priemones, skirtas kūdikiams, kuriame tik iš rūpestingai atrinktų medžiagų, nenaudojame mikroplastiko, genetiškai modifikuotų ir mineralinių alyvų pagrindu sukurtų žaliavų. Laikomės principo, kad sudedamųjų medžiagų neturi būti daug, bet jos turi būti aukštos kokybės. Šis mūsų požiūris pelnė jau kelių kartų tėvų, akušerių ir pediatrų pasitikėjimą.

SĄMONINGA TĖVYSTĖ

Rūpinimasis kūdikiu – tai ne tik sauskelnių keitimas ir maudymas. Rūpinimasis – tai ir akimirkos, kai tvirtėja jūsų tarpusavio ryšys, bendraujate ir skiriate mažyliui visą savo dėmesį. Sąmoningos tėvystės principų besilaikantys suaugusieji kūdikio odos priežiūros ritualą gali paversti svarbiomis tarpusavio ryšio sutvirtinimo akimirkomis.

REKOMENDUOJAMA AKUŠERIŲ*

REKOMENDUOJAMA AKUŠERIŲ*

Akušeriai yra specialistai, kuriais labai pasitikima. Ir tai nenuostabu, nes jie būna šalia vienomis svarbiausių mūsų gyvenimo akimirkų: kai gimsta kūdikis.

Jų žinios, patirtis ir intuicija yra neįkainojama, o patarimai – juo labiau. Akušeriai visada rūpinasi, kad jų naudojamos priemonės būtų aukščiausios kokybės ir idealiai tinkamos, todėl „Weleda Baby“ kūdikiams skirtos odos priežiūros priemonės daugybei akušerių yra pirmasis pasirinkimas.*

Sužinokite daugiau

Kodėl prisilietimas ir artumas kūdikiams tokie svarbūs

Pirmą kartą priglausti savo kūdikį – nuostabiausia akimirka. Šis odos kontaktas iškart turi didžiulį teigiamą poveikį tėvų ir naujagimio tarpusavio ryšiui. Kai su meile glaudžiate, glostote ir palaikote artimą fizinį kontaktą su kūdikiu, jis jaučiasi saugus.

Kontaktas „oda prie odos“

Masažas – galimybė sustiprinti ryšį su kūdikiu

Kūdikis su pasauliu susipažįsta prisilietimais. Lytėjimo pojūtis kūdikiams leidžia pažinti save ir juos supantį pasaulį. Švelnus masažas padeda jiems pažinti savo kūną. Sąmoningas kontaktas „oda prie odos“ kūdikiui taip pat suteikia meilės, pasitikėjimo ir saugumo jausmą.

Patarimai sąmoningiems tėveliams, kaip atlikti masažą

Sąmoningos tėvystės principais pagrįsta kūdikio priežiūra

Rūpinimasis kūdikiu – tai ne tik sauskelnių keitimas ir maudymas. Rūpinimasis – tai ir akimirkos, kai tvirtėja jūsų tarpusavio ryšys, bendraujate ir skiriate mažyliui visą savo dėmesį. Sąmoningas požiūris rūpinantis kūdikio oda gali padėti sutvirtinti artimą tarpusavio ryšį.

Kas yra sąmoninga tėvystė?

Kaip maudymas stiprina kūdikio ir tėvų tarpusavio ryšį

Kada galiu pradėti maudyti naujagimį? Kaip dažnai reikėtų maudyti kūdikį? Kiek laiko turėtų trukti maudymas? Šie klausimai kyla daugeliui pirmojo vaiko susilaukusių tėvelių. Kiekvienas kūdikis skirtingai reaguoja į vandenį.

Kaip maudymą paversti raminamuoju ritualu