TU ESI
GAMTOS DALIS

Suteikite sausai odai tai, ko ji trokšta.

Jūs paprasčiausiai jaučiate, kad negalite pakankamai pridrėkinti odos, nes ji trokšta vis daugiau? Išbandykite „Weleda Skin Food“ – naująjį supermaistą, skirtą sausai ir labai sausai odai. Mūsų efektyvios sudėtys sustiprina odos apsauginį barjerą ir jo lipidinį sluoksnį, drėkina ir gaivina išsausėjusias vietas – natūraliai suteikia malonumo ir daugiau laimės. „Skin Food“ – tai supermaistas jūsų odai!
UNIKALI
KOMPOZICIJA,
SPECIALUS
EFEKTAS.

SUPERRECEPTAS SAUSAI ODAI.

SUPERRECEPTAS SAUSAI ODAI.

Originaliomis „Weleda Skin Food“ priemonėmis, kaip vertingu būdu maitinti sausą odą, pasitiki milijonai žmonių visame pasaulyje. Be maitinamųjų aliejų ir vaškų, produktų pagrindą sudaro augaliniai ekstraktai: regeneruojamieji rozmarinai, drėkinamosios trispalvės našlaitės ir raminamosios ramunėlės su medetkomis. Visos medžiagos tradiciškai naudojamos padėti sausai odai – raminti, regeneruoti ir drėkinti.

Dabar su naująja „Skin Food“ linija turite didesnį pasirinkimą, kai konkrečiai kūno vietai prireikia tinkamos „Skin Food“ pagalbos. Nesvarbu – jūsų oda sausa ar labai sausa – pavyzdžiui, peršalus išsausėjančios lepios vietos ant kelių, alkūnių ar nosies, – kiekvienas unikalios sudėties „Skin Food“ produktas nuramina ir intensyviai pamaitina odą. Todėl, kad sausumo išvarginta oda taip pat nusipelno jaustis maloniai, laiminga ir nuostabiai švelni.

EFEKTAS: NATŪRALUS, MAITINAMASIS, TVARUS.

NUO ŠIOL ORIGINALUSIS „SKIN FOOD“ TURI LINIJĄ

Daugiau nei prieš 90 metų, remiantis bendrovės „Weleda“ holistiniu požiūriu į sveikatą ir grožį, buvo sukurtas kremas „Skin Food“. Manome, kad odos priežiūra turi aktyviai puoselėti grožį, stimuliuodama ir įkvėpdama mūsų kūną, protą ir dvasią. Taigi, kurdami „Skin Food“ produktus, pasitelkėme savo didelę patirtį ir kompetenciją, kaip prižiūrėti odą. Remiantis jau esama originaliojo kremo „Skin Food“ formule, mūsų naujieji produktai maitina ir ramina sausą odą pagal tą pačią holistinę pasaulėvoką. Išbandykite šias tris naujas fantastiškas priemones, kurių kiekviena yra unikalios tekstūros ir suteikia jūsų odai tinkamą „Skin Food“ pagalbą.

Maitinamasis kūno kremas SKIN FOOD

Natūrali drėkinamoji priemonė sausai, šiurkščiai viso kūno odai.

Kremas SKIN FOOD LIGHT

Svarbiausia natūrali drėkinamoji priemonė sausai, šiurkščiai viso kūno odai.
Skin Food Body Butter

Kūno sviestas SKIN FOOD

Sausai ir labai sausai odai

Lūpų balzamas SKIN FOOD

Drėkinamoji priemonė lūpoms.

MŪSŲ SUPERMAISTAS PAGAL JŪSŲ SKONĮ

MŪSŲ SUPERMAISTAS PAGAL JŪSŲ SKONĮ

„Weleda Skin Food“ priemonės su natūraliais ir vertingais komponentais jau kurį laiką laikomos ištroškusios ir išsausėjusios odos supermaistu. Daugybei žmonių jos tapo tiesiog privalomu kasdieniu grožio produktu keliaujant ar kartais išsausėjus odai. Naujosios „Skin Food“ linijos, kurios pagrindą sudaro originaliojo „Skin Food“ kremo receptas, priemonės sukurtos, atsižvelgiant į skirtingus sausos, labai sausos ir šiurkščios odos poreikius bei troškimus. Dabar populiariausią supermaistą galima rinktis iš trijų skirtingų tekstūrų: (1) lengvo, greitai susigeriančio šilkinio losjono; (2) sodrios sviestinės, gerai susigeriančios priemonės ir (3) sodraus glotninamojo balzamo sausoms ir šerpetojančioms lūpoms.

Originali versija

Originali versija

Sausoms, labai sausoms ir šiurkščioms alkūnių ir kelių odos vietoms reikia ypatingo dėmesio. Joms reikia intensyvios maitinamosios priežiūros. Beveik prieš šimtmetį „Weleda“ sukūrė savo originalųjį „Skin Food“ produktą su unikalia specialių medžiagų kompozicija. Sodrus maitinamasis kremas užtikrina intensyvų drėkinimą ir natūraliai mažina sausumo sukeltą tempimo ir niežėjimo pojūtį.

Lengvoji versija

Lengvoji versija

Dieviname švelnų ir gaivinantį „Skin Food Light“ prisilietimą. Tai tarsi didelis ir vėsus gėrimas ištroškusiai, sausai odai, iš karto suteikiantis intensyvios drėgmės ir apsaugantis nuo išsausėjimo. Šilkinė tekstūra greitai susigeria, nelimpa, o su meile pasirūpinus oda ji įgauna glotnumo ir minkštumo. Tai idealus kompanionas, palaikantis drėkinimą visą dieną, kad ir kur būtumėte.

Sviestinė versija

Sviestinė versija

Kad ir koks būtų metų laikas – trumpų šortų sezonas ar šalta žiema, sausa oda trokšta papildomos švelnios priežiūros. Naujasis kūno sviestas „Skin Food Body Butter“ su ekologiškais sviestmedžių ir kakavos aliejais bei unikaliu specifinių komponentų deriniu intensyviai maitina odą ir užtikrina ilgalaikį drėkinimą. Vienintelė tokio tipo sviestinė tekstūra tirpsta susilietusi su oda, ypatingai puoselėdama odą po kiekvienų maudynių vonioje ar duše ir suteikdama jai žiedlapių švelnumo.

Lūpų ekspertas

Lūpų ekspertas

Sausos, šerpetojančios lūpos ne tik atrodo prastai, bet ir verčia pajusti diskomfortą. Jūs galite net išvysti, kaip jos trokšta drėgmės ir priežiūros, o mūsų naujasis lūpų balzamas „Skin Food Lip Balm“ su augaliniais ekstraktais iš karto skuba į pagalbą. Paprasčiausiai užtepkite ir pajuskite, kaip jis maitina jūsų lūpas natūraliais aliejais ir vaškais, tirpsta ant lūpų, suteikdamas gražaus spindesio ir žvilgesio.

Kuo natūrali kosmetika naudinga sausai odai

Natūrali kosmetika yra gerokai daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kadangi jos sudėtyje yra natūralios medžiagos, ji atveria kelią sausai ir labai sausai odai patirti didesnę pusiausvyrą.

Sužinokite daugiau apie sausą odą

10 minučių kūnui ir sielai pamaitinti

Tegu diena prasideda! Sausa oda visų pirma gali būti maitinama iš pat ryto po dušo.

Daugiau apie jūsų odos priežiūros ritualą

Sausos lūpos?

Kaip išsaugoti lūpas minkštas ir glotnias? Šis mūsų veido organas padengtas gerokai plonesne oda nei kakta, skruostai ar smakras ir turi būti apsaugomas atitinkamai.

Sužinokite, kaip pasirūpinti savo lūpomis