happy woman

PRIPILDYKITE SAVO DIENĄ GAMTOS POJŪČIŲ.

shower gels

Įženkite į dušą ir mėgaukitės gamtos pojūčiu.

Naują „Weleda Aroma Shower“ liniją įkvėpė stiprus gamtos pojūtis. Pajuskite 100 % natūralių eterinių aliejų ir augalų ekstraktų aromatą, kai jis atgyja dušo srovės tėkmėje ir dovanoja tikrą malonumą! Užmerkite akis, giliai įkvėpkite ir leiskitės apgaubiami gamtos pojūčių, kuriuos labiausiai mėgstate.

leaf top

PRIPILDYKITE

SAVO DIENĄ

GAMTOS POJŪČIŲ.

leaf top drop bottom
woman happy

„Weleda Aroma Shower“ dušo geliai

flowers and drop of oil
„Weleda“ yra sukaupusi 100 metų aromatų meistrystės patirtį. Kad sukurtume savo keturis išskirtinius „Aroma Shower“ derinius, naudojame tik natūralius aromatus su 100 % natūraliais eteriniais aliejais. Kiekvienas jų, persmelktas gamtos gėrybių ir galių, padeda palaikyti natūralią jūsų gerą savijautą ir gyvybingumą. Dušo geliuose ir kremuose dera aromatiniai kvapai, kurie atgyja dušo srovės tėkmėje – ar tai būtų ilgas prausimasis su pasimėgavimu, ar greitas atsigaivinimas.

Palaiko jūsų natūraliai gerą savijautą ir gyvybingumą:

  • Su 100 % natūraliais eteriniais aliejais
  • 100 metų patirtis natūralių aromatų srityje
  • Produktų sudėtis100 % natūralios kilmės
  • Tinkamumas odai patvirtintas dermatologų

**Biologiškai skaidi sudėtis pagal OECD

shower products

Pasirink savo potyrius – įkvėptus gamtos.

„Aroma Shower“ aromatai dažniausiai išgaunami iš 100 % natūralių eterinių aliejų. Dušo srovės tėkmė paskleidžia aromatą ir pripildo jūsų dieną stiprių gamtos pojūčių.

Stimuliuojamasis dušo gelis su energijos suteikiančiu aromatu
200 ml
Geros savijautos dušo gelis
Miško harmonijos potyris
200 ml
Lepinamasis kreminis kūno prausiklis
Švelniai apgaubia mintis, kūną ir sielą
200 ml
Atpalaiduojamasis kreminis kūno prausiklis su ramybės pojūtį kuriančiu aromatu
200 ml

„Aroma Shower Energy“ dušo gelis

happy woman
Užmerkite akis, giliai įkvėpkite ir džiaukitės pakilia nuotaika. Stimuliuojamasis dušo gelis su natūraliais imbierų, citrinžolių ir kedrų aromatais padės įkvėpti jūsų dieną ir suteiks energijos. Pajuskite žvalumą ir gyvybingumą, kai natūralus aromatas pradės veikti ir nuskraidins jus į palaimingos būsenos vietą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad aromatas suteikia energijos.

„Aroma Shower Harmony“ dušo gelis

woman hugging tree
Pasivaikščiokite po spygliuočių miškus. Giliai įkvėpkite skaidraus ir tyro miško oro, gaivaus europinių ir sibirinių kėnių medienos aromato, derančio su kvapiosiomis olandinėmis levandomis, ir sustiprinkite geros savijautos pojūtį. Pajuskite miško harmoniją, kai ims veikti 100 % natūralus ir švelniai atpalaiduojantis aromatas.

„Aroma Shower Relax“ dušo gelis

dreamy woman
Ženkite į ramybę, gaubiami atpalaiduojančio kreminio kūno prausiklio aromato. Išsaugokite prigimtinai geros savijautos pojūtį su atpalaiduojančiu, 100 % natūraliu levandų, bergamočių ir vetiverijų aromatu. Savo dienoje skirkite akimirką lengvai pertraukėlei, kai 100 % natūralus aromatas ims veikti, ramindamas jūsų protą ir suteikdamas malonų atsipalaidavimą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad aromatas suteikia atsipalaidavimo pojūtį.

„Aroma Shower Love“ dušo gelis

woman lying in flowers
Apgaubkite save meile ir švelnumu su šiuo kreminiu kūno prausikliu. Pasilepinkite įsisupdami į harmoningą ir 100 % natūralų romantiškųjų rožių, jazminų ir kvapiųjų kanangų aromatą. Išsaugokite natūralų geros savijautos pojūtį ir gyvybingumą, kai natūralus aromatas ims veikti, primindamas, kas yra meilė.

Pajuskite gamtą per potyrius duše:

„Weleda“ mokslinis požiūris į natūralius kvapus:

  • Natūralūs aromatai, tokie kaip eteriniai aliejai, turi fizinį, biocheminį, biologinį ir psichologinį poveikį, kurio stiprumas priklauso nuo naudojamo kiekio.
  • Šie aromatai sužadina kvapo pojūtį, juntamą ne tik nosimi, bet ir oda, nes uoslės receptorių yra ir joje.
purple flowers

„Weleda“ aromatų filosofija:

„Weleda“ naudoja tyrus ir natūralius iš kvapiųjų augalų išgaunamus aromatus (eterinius aliejus ir ekstraktus), nes būtent jie yra augalų karalystės kvintesencija. Gamtos emocijos materializuojasi į aromatus – taip atsiskleidžia gamtos esybė. Štai dėl ko jie mus paliečia savo siela ir dvasia. „Weleda“ kokybės standartai:
  • „Weleda“ naudoja tik 100 % natūralius ir autentiškus aromatus.
  • Šios vertingos medžiagos išgaunamos iš gėlių, lapų, vaisių, medienos, pumpurų ir šaknų.
  • Mūsų natūralių kvapų kokybę užtikrina sudėtingi analitiniai metodai.
  • „Weleda“ siekia išlaikyti aukščiausią kokybę: nuo augalo iki galutinio produkto.
drop of water