woman with cacti

INTENSYVI DRĖGMĖS
SROVĖ IŠ GAMTOS

products

IŠBANDYKITE PRODUKTUS SU OPUNCIJŲ EKSTRAKTU

„Weleda“ naujausias atradimas iš gamtos. Šis stebuklingas augalas išmoko sulaikyti drėgmę ir prisitaikė augti sausame klimate. Opuncijų gebėjimą sulaikyti drėgmę „Weleda“ perkėlė į naują produktų liniją „All-Day Hydration“.

Priemonių linija su opuncijų ekstraktu

Mūsų perkamiausi

Ilgalaikis drėkinimas normaliai ir sausai odai
30 ml
Ilgai ir giliai drėkinantis losjonas
30 ml
Intensyvus drėkinimas jautriai akių zonai
10 ml
Intensyvus drėkinimas visų tipų odai
100 ml

GAMTOS SPRENDIMAS, UŽTIKRINANTIS INTENSYVŲ DRĖKINIMĄ

Opuncijose yra daug polisacharidų, turinčių gebėjimą sulaikyti vandenį. „Weleda“ patirtis, kaip iš augalų išgauti veikliąsias medžiagas, siekia beveik 100 metų. Pasitelkdami visą savo meistriškumą, į mūsų naujos linijos „All-Day Hydration“ priemones perkėlėme opuncijų gebėjimą sulaikyti vandenį. Moksliškai įrodyta, kad tai turi stiprų drėkinamąjį poveikį odai. Tai naujas, 100 proc. natūralus ekstraktas, kurio gamybos procesui laukiama Europos patento.

WELEDOS DRĖKINANTIS KAKTUSŲ EKSTAKTAS*

  • 100 % natūralus ekologiškų opuncijų ekstraktas
  • Moksliškai įrodyta, kad giliai drėkina odą
  • Turi daug vandenį sulaikančių polisacharidų

* Laukiama Europos patento gamybos procesui

drop of liquid

MŪSŲ ETIŠKAS OPUNCIJŲ ĮSIGIJIMAS

landscape with cacti
„Weleda“ investuoja daug laiko aukštos kokybės, ekologiškų medžiagų paieškoms ir opuncijos ne išimtis. Šią žaliavą įsigyjame Meksikoje. Dirvožemis ir derliaus nuėmimo laikas turi įtaką tam, kad augalas išvystytų stiprų gebėjimą sulaikyti vandenį. Didžiuojamės, kad mūsų sudaryta tiekimo grandinė yra skaidri ir etiška, gerbianti žmones ir biologinę įvairovę. „Weleda“ yra vienas iš vos kelių prekių ženklų, bendradarbiaujančių su Etiškos bioprekybos sąjunga (UEBT) – ne pelno organizacija, palaikančia ir kontroliuojančia bendrovių įsipareigojimą laikytis atsakingo įsigijimo „Sourcing with Respect“.