gamta

Granatai

Kraštutinumų subalansavimo ekspertas, stimuliuojantis ir atnaujinantis gyvybingumą.

Kraštutinumų subalansavimo ekspertas, stimuliuojantis ir atnaujinantis gyvybingumą.

Granatmedžiai (lot. k. Punica granatum) išoriškai atrodo trapūs ir sausi, bet iš tiesų jų vaisiai slepia stebėtinai sultingą ir sėklų pilną vidų. Kiekviena jų apvilkta sultingu raudonu minkštimu ir primena į brangakmenius panašias uogeles.

 

Daugelyje kultūrų granatmedžiai buvo žinomi tūkstančius metų. Kilę iš senovės Persijos imperijos, kurios teritorijoje dabar įsikūrusios šiuolaikinė Graikija, Turkija, Iranas ir Irakas, granatai ir dabar daugiausia auginami Viduržemio jūros pakrantėje, Vidurio Rytuose ir Indijoje. Nuo seniausių laikų šiose kultūrose granatmedžių vaisiai buvo laikomi grožio, vaisingumo, jausmingumo ir stiprybės simboliu. Pats augalas gali sulaukti gana garbaus amžiaus – kai kuriems medžiams jau yra daugiau nei 200 metų. Pastaraisiais metais kulinarijos ir naujos kosmetikos srityse granatų vaisiai atrasti iš naujo.

Moksliškai įrodytos savybės

Vertingas granatų sėklų aliejus išsiskiria antioksidacinėmis ir regeneracinėmis ypatybėmis, nes jose gausu polifenolių. Šios natūraliai susidarančios fitocheminės medžiagos puikiai mažina žalingą laisvųjų radikalų poveikį, kuris greitina odos ir ląstelių senėjimo procesą. Granatų sėklų aliejus atnaujina odos ląsteles, todėl oda stangrinama ir išlyginama natūraliu būdu. Daugybę jo pranašumų neseniai patvirtino ir moksliniai tyrimai.

Stebuklingas granato poveikis odai

Žvalinamasis ir regeneruojamasis granatų poveikis odai yra didesnis, nes augalo augimo procesai vyksta ne nuosekliai, o su pertraukomis. Jie persipina vienas su kitu ir vyksta vienu metu – kaip ir žmogaus gyvenimo etapai.

Teigiamos granatų ypatybės labiausiai mums gali praversti nuo 40 metų. Įgiję patirties šiuo gyvenimo tarpsniu jau sugebame suvokti, kas mes ir kokie. Bet senstant mūsų oda keičiasi – mažėja jos gyvybingumas, sulėtėja regeneracijos procesai ir ji nebeatgauna stangrumo per naktį.

Amžiaus permainų slopintojas

Būtent šiuo metu granatai gali atlikti vertingą paslaugą. Juose dera ir jaunystė, ir branda, o kartu šios priešybės sukuria dinamiško ir regeneracinio poveikio žmogui sistemą. Taigi granatų sėklų aliejus stabilizuoja ir atpalaiduoja odą pereinamuoju amžiaus laikotarpiu, harmonizuoja vidinį ir išorinį grožį ir padrąsina mus giedromis akimis žvelgti į ateitį.

Švelnus jausmingo aromato kreminis prausiklis.
200 ml
Naktinė odos priežiūra, peržengus 40 metų.
30 ml
Padeda rankų odai apsisaugoti nuo aplinkos poveikio.
50 ml
Išsaugotas odos švytėjimas, peržengus 40 metų.
30 ml
Sodrus aliejus su antioksidantais odos švytėjimui palaikyti.
100 ml

SUSIJĘ STRAIPSNIAI