grožis

Kaip pasidaryti atpalaiduojamąjį blauzdų masažą

Mums žengiant kiekvieną žingsnį, blauzdos raumenys ir Achilo sausgyslė intensyviai dirba. Achilo sausgyslė patiria ypač didelį krūvį, jei raumenis pernelyg stipriai įtempiame. Jei mūsų blauzdos raumenys bus lankstūs, apsaugosime Achilo sausgyslę nuo pernelyg stipraus įtempimo.

Įsitaisykite patogioje vietoje, kur jaučiatės saugiai ir ramiai. Išsirinkite jums patinkantį raumenis atpalaiduojantį masažo aliejų ir galite pradėti.

Mūsų siūlomas 5 etapų blauzdų masažas

1 etapas. Atsisėskite ant grindų ir pritraukite pėdą prie kūno. Pakelkite pėdą ir pėdos pagalvėlę atremkite ant susukto rankšluosčio, kad galėtumėte ištempti Achilo sausgyslę.

2 etapas. Abiem nykščiais masažuokite Achilo sausgyslę nuo vidurio link išorės. Pernelyg ilgai ar stipriai nemasažuokite, nes tai gali sukelti sausgyslės uždegimą.

3 etapas. Pastatykite pėdą ant grindų ir atpalaiduokite. Suimkite blauzdą rankomis ir su švelniais paspaudimais braukite aukštyn iki kelio.

4 etapas. Abiejų rankų pirštų galiukus priglauskite blauzdos apačioje iš abiejų pusių ir sukamaisiais judesiais masažuokite aukštyn blauzdos raumenis. Kartokite šį procesą, kiekvieną kartą pasiekdami keliais centimetrais vis arčiau blauzdos vidurio, masažuokite visą blauzdą iš išorės į vidų.

5 etapas. Ritmiškai pakratykite blauzdą, kad raumenys atsipalaiduotų. Tada delnais švelniai glostykite blauzdą aukštyn. O dabar atlikite kitos blauzdos masažą, pakartokite 1–5 etapus.

Dėmesio!

Niekada nedarykite masažo, jei kojos raumuo plyšęs ar patemptas. Taip pat vertėtų atsisakyti masažo, esant venų varikozei ar vandens kaupimuisi.

DAUGIAU STRAIPSNIŲ APIE GROŽIS

rodyti visus

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Šeima

Kūdikio apsauginiai sluoksniai

Kūdikis gali būti ne tik nešiojamas ant rankų, jaukiai apsuptas nešioklės ar suvystytas, bet ir apgaubtas visiškai nauju saugančiu sluoksniu – pirmaisiais drabužėliais. Tai pirmas kartas, kai jis pajunta audinį ant odos ir yra pirmą kartą aprengiamas.

Skaitykite daugiau
Šeima

Tavęs laukia visas pasaulis

Tačiau kartu gali kilti ir klausimas – kaip tai padaryti? Ko mažyliui iš mūsų reikia per pirmąsias dienas, savaites ir mėnesius? Maža to, susilaukus vaikelio, apima ir gluminančios emocijos – nuo meilės iš pirmo žvilgsnio iki nesaugumo jausmo, baimės ar net sąstingio. Tačiau nesijaudinkite – prisitaikyti prie šių jausmų reikia laiko, o tam jo turite begalę. Visų pirma priimkime šį mažulėlį į savo gretas ir susitelkime į vieną praktinę būtinybę – apsaugą. O jausmai tegu skleidžiasi po truputį ir savaime. Mes imame savo kūdikį ant rankų, švelniai glausdami prie savęs. Suteikiame jam šilumą, nešiojame, maitiname, o tada suprantame, kad nors šiam mažam žmogučiui tikrai reikia mūsų priežiūros ir apsaugos, jis taip pat jau daug ką gali pats. Sveikas atvykęs į šį pasaulį, nuostabus mažas žmogau!

Skaitykite daugiau
Šeima

Suprasti mažylio poreikius reikia gerokai prieš jam gimstant

Siekdami padėti naujagimiui lengviau įsilieti į naują gyvenimą, turime prisiminti, ką jis žinojo apie pasaulį prieš gimdamas.

Skaitykite daugiau