grožis

Kaip pasidaryti atpalaiduojamąjį blauzdų masažą

Mums žengiant kiekvieną žingsnį, blauzdos raumenys ir Achilo sausgyslė intensyviai dirba. Achilo sausgyslė patiria ypač didelį krūvį, jei raumenis pernelyg stipriai įtempiame. Jei mūsų blauzdos raumenys bus lankstūs, apsaugosime Achilo sausgyslę nuo pernelyg stipraus įtempimo.

Įsitaisykite patogioje vietoje, kur jaučiatės saugiai ir ramiai. Išsirinkite jums patinkantį raumenis atpalaiduojantį masažo aliejų ir galite pradėti.

Mūsų siūlomas 5 etapų blauzdų masažas

1 etapas. Atsisėskite ant grindų ir pritraukite pėdą prie kūno. Pakelkite pėdą ir pėdos pagalvėlę atremkite ant susukto rankšluosčio, kad galėtumėte ištempti Achilo sausgyslę.

2 etapas. Abiem nykščiais masažuokite Achilo sausgyslę nuo vidurio link išorės. Pernelyg ilgai ar stipriai nemasažuokite, nes tai gali sukelti sausgyslės uždegimą.

3 etapas. Pastatykite pėdą ant grindų ir atpalaiduokite. Suimkite blauzdą rankomis ir su švelniais paspaudimais braukite aukštyn iki kelio.

4 etapas. Abiejų rankų pirštų galiukus priglauskite blauzdos apačioje iš abiejų pusių ir sukamaisiais judesiais masažuokite aukštyn blauzdos raumenis. Kartokite šį procesą, kiekvieną kartą pasiekdami keliais centimetrais vis arčiau blauzdos vidurio, masažuokite visą blauzdą iš išorės į vidų.

5 etapas. Ritmiškai pakratykite blauzdą, kad raumenys atsipalaiduotų. Tada delnais švelniai glostykite blauzdą aukštyn. O dabar atlikite kitos blauzdos masažą, pakartokite 1–5 etapus.

Dėmesio!

Niekada nedarykite masažo, jei kojos raumuo plyšęs ar patemptas. Taip pat vertėtų atsisakyti masažo, esant venų varikozei ar vandens kaupimuisi.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI